ALB

ALG

ARG

ARM

AUS

AUT

AZE

BEL

BIH

BLR

BOL

BRA

BUL

CHI

CHN

COL

CRC

CRO

CYP

CZE

DEN

ECU

EGY

ENG

ESP

EST

FIN

FRA

GEO

GER

GRE

HUN

IRL

IRN

ISL

ISR

ITA

JPN

KAZ

KOR

LTU

LVA

MDA

MEX

MKD

MLT

MNE

NED

NIR

NOR

PAR

PER

POL

POR

QAT

ROU

RSA

RUS

SCO

SRB

SUI

SVK

SVN

SWE

TUR

UKR

URU

USA

VEN
home
account
help
support
FAQ
A to Z

 
1. divisjon
Tippeligaen | 2. divisjon | latest | squads | Norgesmesterskapet

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

GamesGoals1X2
2406962.9012250.83%5623.33%6225.83%

TABLE
2016OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1Kristiansund3019564730+1762WXOW1511132615158432115
2Sandefjord3018575435+1959LWWW1511223113157352322
3Jerv3015874734+1353LXWL158522815157351919
4Sandnes Ulf3015695528+2751WLWL159333710156361818
5Kongsvinger3014795642+1449LXWW159152918155642724
6Mjøndalen30131074938+1149XWLW159603311154471627
71Strømmen3013894645+147WWLL159422416154472229
81Levanger30136115246+645XWWL157352419156362827
9Ranheim30116134548-339XXWW157442218154292330
10Åsane30108123637-138XWLW1576225141532101123
11Fredrikstad3089133448-1433LXOL156452223152581225
121Ull/Kisa3088144750-332WXLL1574435211514101229
131Bryne3079143348-1530WLOW1565421151514101233
142Hødd3086163157-2630LLOL158342218150312939
15KFUM3068163148-1726LLLW153481822153481326
16Raufoss3063213362-2921WLLL1551922291512121133

RESULTS
Sunday, 30 October 2016
30Kongsvinger2-3Ull/Kisa
30Bryne3-1Fredrikstad
30Strømmen2-1Jerv
30Ranheim1-1Åsane
30Sandnes Ulf5-0Hødd
30Kristiansund3-2Sandefjord
30Levanger2-2Mjøndalen
30KFUM0-3Raufoss
Play-offs
Saturday, 5 November 2016
qfSandnes Ulf0-2Kongsvinger
Saturday, 19 November 2016
qfJerv2-1Mjøndalen
Saturday, 26 November 2016
sfJerv2-1Kongsvinger
Wednesday, 30 November 2016
fl1Jerv1-0Stabæk
Sunday, 4 December 2016
fl2Stabæk2-0Jerv2-1

TOP SCORERS
 26 +3Pontus ENGBLOM (Sandnes Ulf, 3p)
 20 +2Daouda BAMBA (Kristiansund)
 18 
Robert STENE (Ranheim, 3p)
 14 
Geir HERREM (Åsane, 1p)

Adem GÜVEN (Kongsvinger)

Benjamin STOKKE (Levanger)

Kjell SELLIN (Sandefjord)
 13 
Kent ERIKSEN (Sandnes Ulf)
 12 
Sanel KAPIDŽIĆ (Fredrikstad, 1p)

Robin SHROOT (Hødd, 2p)
 11 +1Nicolay SOLBERG (Ull/Kisa)

Mats MOLDSKRED (Kongsvinger, 3p)
 10 +2Fredrik KROGSTAD (Ull/Kisa, 1p)
 9 
Erik MJELDE (Sandefjord, 2p)

Tonny BROCHMANN (Jerv, 1p)

Bendik BYE (Levanger)

Jo AAS (Levanger, 1p)
 8 
Amahl PELLEGRINO (Mjøndalen)

Oddbjørn SKARTUN (Bryne)
+1Peter KOVÁCS (Sandefjord)
+1Erik MIDTGARDEN (Mjøndalen)

MAYKEL (Kongsvinger)

Rocky LEKAJ (Kristiansund)

 
Copyright © SoccerAssociation.com. All rights reserved. Privacy.