ROUND | R1 | R2 | R3 | QF | SF | F | ||
l1 | l2 | l1 | l2 |
Season archive |
Friday, 10 June 2016 | ||||||
r1 | MTZ-Syabar Minsk | 0-7 | Slonim | |||
37 | Krasi | |||||
45 | Scherbakov | |||||
51 | Igrusha | |||||
57 | Igrusha | |||||
72 | Scherbakov | |||||
78 | Degterev | |||||
90 | Zhukov | |||||
Saturday, 11 June 2016 | ||||||
r1 | Dnepr Rogachev | 2-7 | Baranovichi | |||
45 | 4 | Tseslyukevich | ||||
83 | 15 | Fedortsov | ||||
24 | Dubovik | |||||
28 | Dubovik | |||||
30 | Tseslyukevich | |||||
50 | Pitsyk | |||||
81 | Tseslyukevich | |||||
r1 | Maryina Gorka | 0-5 | Smorgon | |||
16 | Kleschenok | |||||
29 | Demidovich | |||||
43 | Smunev | |||||
87 | Ryndyuk | |||||
90 | Ryndyuk | |||||
r1 | Kletsk | 1-5 | Khimik | |||
26 | 33 | Yuditsky | ||||
40 | Fedyanin | |||||
49 | Dashuk | |||||
85 | Dashuk | |||||
89 | Dashuk | |||||
r1 | Zhitkovichi | 0-7 | Orsha | |||
28 | Usachev | |||||
41 | Grechikha | |||||
56 | Znak | |||||
75 | Khodnevich | |||||
82 | Prokopchik | |||||
86 | Gigevich | |||||
90 | Khodnevich | |||||
r1 | Gorki | 1-5 | Volna | |||
3 | ||||||
66(og) | Kurgan | 18 | Gradoboev | |||
30 | Khomitsevich | |||||
44 | Rushnitsky | |||||
90 | Volodko | |||||
r1 | Montazhnik Mozyr | 2-3 | Smolevichi | |||
51 | 17 | Baiduk | ||||
84 | 39 | Rusak | ||||
72 | Stepanov | |||||
r1 | Molodechno | 0-2 | Gomel | |||
10 | Troyakov | |||||
33 | Troyakov | |||||
r1 | Osipovichi | 1-2 | Lokomotiv Gomel | aet | ||
90 | 3 | Shreitor | ||||
120 | Zhestkin | |||||
r1 | DSK Gomel | 0-4 | Torpedo Minsk | |||
19 | Kupnevsky | |||||
41 | Lynko | |||||
64 | Kupnevsky | |||||
83 | Petrusevich | |||||
r1 | Zabudova | 0-1 | Lida | |||
25 | Lukashin | |||||
r1 | Vertikal | 2-1 | Dnepr | |||
51 | 20 | Bordukov | ||||
85 | ||||||
r1 | Senno | 3-0 | Dnyapro | |||
46 | ||||||
61 | ||||||
71 | ||||||
r1 | Neman Stolbtsy | 2-1 | Oshmyany | |||
45 | 39 | Ladutko | ||||
53 | ||||||
Sunday, 12 June 2016 | ||||||
r1 | Pripyat Olshany | 0-1 | Torpedo Mogilev | |||
66 |
3 | +3 | Pavel TSESLYUKEVICH (Baranovichi) |
+3 | Andrei DASHUK (Khimik) | |
2 | +2 | Mikhail SCHERBAKOV (Slonim) |
+2 | Aleksei KHODNEVICH (Orsha) | |
+2 | Bogdan DUBOVIK (Baranovichi) | |
+2 | Egor TROYAKOV (Gomel) | |
+2 | Nikolai RYNDYUK (Smorgon) | |
+2 | Timofey IGRUSHA (Slonim) | |
+2 | Dmitri KUPNEVSKY (Torpedo Minsk) |