ROUND | R1 | R2 | QF | SF | F | |||
r1 | r2 | r3 | l1 | l2 |
Season archive |
Group A | Overall | |||||||||||
P | W | D | L | F | A | Gdf | Pts | Form | ||||
1 | Akademiya Ontustyk | 2 | 1 | 1 | 0 | 7 | 2 | +5 | 4 | WX-- | ||
2 | Okzhetpes | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | +0 | 1 | X--- | ||
3 | OSDYuSSHOR | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | -5 | 0 | L--- |
Wednesday, 21 March 2018 | |||||
2 | Akademiya Ontustyk | 6-1 | OSDYuSSHOR | ||
21(og) | 30 | Zhaksylyk | |||
57 | |||||
66 | Mirsalimbaev | ||||
69 | |||||
89 | Manekeev | ||||
90 |
Group B | Overall | |||||||||||
P | W | D | L | F | A | Gdf | Pts | Form | ||||
1 | CSKA | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | +0 | 2 | XX-- | ||
2 | Maxtaaral | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | +0 | 1 | X--- | ||
3 | Ruzaevka | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | +0 | 1 | X--- |
Group C | Overall | |||||||||||
P | W | D | L | F | A | Gdf | Pts | Form | ||||
1 | 2 | Jas Sunkar | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | +3 | 3 | W--- | |
2 | 1 | Kaspiy | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 6 | -3 | 1 | LX-- | |
3 | 1 | Kyran | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | +0 | 1 | X--- |
Thursday, 22 March 2018 | |||||
2 | Kaspiy | 0-3 | Jas Sunkar | ||
35 | Sydykbek | ||||
49 | Sydykbek | ||||
51 | Kapparov |
Group D | Overall | |||||||||||
P | W | D | L | F | A | Gdf | Pts | Form | ||||
1 | Taraz | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | +2 | 6 | WW-- | ||
2 | Altai | 2 | 2 | 0 | 0 | 10 | 1 | +9 | 6 | WW-- | ||
3 | Ekibastuz | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7 | -6 | 0 | LL-- | ||
4 | Akbet | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | -5 | 0 | LL-- |
Friday, 23 March 2018 | |||||
2 | Taraz | 1-0 | Ekibastuz | ||
58 | Vorotnikov | ||||
2 | Altai | 4-0 | Akbet | ||
23 | Tuleev | ||||
30(og) | Alibekov | ||||
68 | Shakin | ||||
73 | Kaikibasov |
2 | +2 | Didar SYDYKBEK (Jas Sunkar) |
Magamed UZDENOV (Kaspiy) | ||
+1 | Aleksei SHAKIN (Altai) | |
+1 | Dauren KAIKIBASOV (Altai) | |
+2 | Daniyar NUKEBAI (Ruzaevka) | |
Konstantin ZARECHNYI (Altai) | ||
1 | +1 | Serikbek KAPPAROV (Jas Sunkar) |
Zhandos SOLTAN (Altai) | ||
Kuanysh BEGALIN (Maxtaaral) | ||
Kassymzhan TAIPOV (CSKA) | ||
Oleg OVCHINNIKOV (Altai) | ||
Duman TURSUNBAY (Taraz) | ||
+1 | Nursultan ZHAKSYLYK (OSDYuSSHOR) | |
Madiyar RAIMBEK (Ekibastuz) | ||
+1 | Argen MANEKEEV (Akademiya Ontustyk) | |
+1 | Faruk MIRSALIMBAEV (Akademiya Ontustyk) | |
+1 | Dauren SUYUNOV (CSKA) | |
+1 | Ilya VOROTNIKOV (Taraz) | |
Doniyer ISMAILOV (Kyran) | ||
Maksim FILCHAKOV (Kyran) | ||
Abai ELEMESOV (Kaspiy) | ||
+1 | Samit CHULAGOV (CSKA, 1p) | |
Sanat ZHUMAKHANOV (Okzhetpes) | ||
+1 | Altynbek TULEEV (Altai) |