ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB II Nyugati csoport
NB I | NB II Keleti csoport | latest | squads | cups

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
2406772.8210644.17%5824.17%7631.67%

League table
2011/12OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=MTK3021636720+4769OLWX159423591512213211
2=Kozármisleny 3017495030+2055WLWL1512033414155461616
3=Gyirmót SE3015785043+752WOXL1510322817155462226
4=Tatábanya3015695034+1651XWWO158342919157352115
5=FC Ajka3014884834+1450WLWL159513112155371722
6=Veszprém3013894437+747LWLO158522312155372125
7=Szigetszentmiklós3012995238+1445WWWW156543322156451916
8=Videoton II30101193835+341LWXO155551712155642123
9=Baja30107134650-437LLLL154472631156362019
10=Ferencváros II30106144654-836XXLL155372323155372331
11=BKV Elöre3098133245-1335LOWO157262019152671226
12=Paks II30710132741-1431LXLW153391120154741621
13=Györi ETO II3079143749-1230OXLW1556426201523101129
--14=Soproni VSE3079142852-2430WLWX154561423153481429
--15=Dunaújváros PASE3084182558-3328WXLW154291123154291435
--16=Budaörs3074193757-2025LWLW1573522181501141539

Results
Saturday, 2 June 2012
30Dunaújváros PASE1-0Budaörs
30Gyirmót SE2-1Veszprém
30Tatábanya3-3Ferencváros II
30FC Ajka3-0BKV Elöre
30Kozármisleny 3-1Videoton II
30Paks II1-2Szigetszentmiklós
Sunday, 3 June 2012
30Baja2-4Soproni VSE
30MTK0-0Györi ETO II

Top Scorers
17+1János MÁTÉ (Videoton II, 5p)
15
Patrik TISCHLER (MTK)
14+1János FARKAS (Tatábanya, 1p)
12
Iles SITKU (Tatábanya, 5p)
+1Balázs LAKI (Gyirmót SE)

Dávid WITTRÉDI (Kozármisleny , 2p)
11
Viktor SZABÓ (BKV Elöre)

Tamás VARGA (Györi ETO II)

Bence VARGA (Ferencváros II)

Mladen COVIC (Baja)
10
Ádám FEKETE (Szigetszentmiklós)

Péter MIHALECZ (FC Ajka, 3p)
9
Norbert TÓTH (Gyirmót SE)

Ferenc RÁCZ (Kozármisleny )
+1László KORMOS (Baja, 4p)
+1THIAGO (Veszprém, 2p)

Soma NOVOTHNY (Veszprém)
+1Bálint GAÁL (FC Ajka)
+1Levente SZABÓ (FC Ajka, 4p)
8
Krisztián KOLLEGA (Budaörs)

Tibor MÁRKUS (Szigetszentmiklós, 1p)
+1István FERENCZI (Gyirmót SE, 1p)

József KANTA (MTK, 1p)

Tibor MOLNÁR (Györi ETO II)