ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB II Nyugati csoport
NB I | NB II Keleti csoport | latest | squads | cups

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
2406772.8212853.33%4016.67%7230.00%

League table
2010/11OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Pécs3021365517+3866WWWW161123299141013268
2+1Gyirmót SE3019656229+3363WWOX1594231121510233117
3-1Videoton II3018485832+2658LLLW1510053212158432620
4=Baja30173105138+1354WWWO151203289155372329
5=BKV Elöre3013983837+148WXXL159422514154561323
6=FC Ajka30137104735+1246WLOW158432913155371822
7=Tatábanya30137104739+846WLOW158253122155551617
8=Kozármisleny 30136114137+445LWXX1511313314152310823
9+1Györi ETO II30133144247-542XWLW158162423155281824
10-1Szigetszentmiklós30126124540+542WLLO159332612153391928
11=Budaörs30118114241+141LWWW156541818155372423
12=Ferencváros II30104163635+134LXOL158162815152310820
13=Barcs3096153561-2633XLWL1455419221641111639
--14=Veszprém30100203354-2130LWLL1570819241530121430
--15=Budapest-Honvéd II3046202457-3318LLLL154471925150213532
--16=Kaposvölgye VSC3042242178-5714LLWL1532101329151014849

Results
Friday, 10 June 2011
30Kaposvölgye VSC1-3Tatábanya
30Baja1-0Kozármisleny
Saturday, 11 June 2011
30Budapest-Honvéd II2-4Szigetszentmiklós
30Gyirmót SE5-1Budaörs
30Pécs1-0Veszprém
30FC Ajka3-1Ferencváros II
30BKV Elöre2-0Videoton II
30Barcs2-2Györi ETO II

Top Scorers
19+1Péter MIHALECZ (FC Ajka, 3p)

István CSOPAKI (BKV Elöre, 6p)
18+1Szabolcs GYÁNÓ (Pécs, 2p)
15+3János FARKAS (Tatábanya)
13
Péter PÖLÖSKEY (Ferencváros II, 1p)

László KORMOS (Baja, 4p)
12+1Norbert TÓTH (Gyirmót SE)
+4Balázs LAKI (Gyirmót SE)
10
Attila BAUMGARTNER (Gyirmót SE, 3p)

Adam WEITNER (Gyirmót SE, 1p)

Bálint GAÁL (FC Ajka)
+1Roland FRÖHLICH (Baja)

Ádám GYURCSÓ (Videoton II, 1p)
9+1Árpád MAJOROS (Szigetszentmiklós)

Gergõ LOVRENCSICS (Pécs)
8
Tamás MÓRI (Videoton II, 3p)
7
Marko ŠĆEPANOVIĆ (Pécs, 1p)

Zoltan LAKI (Kozármisleny )
+1Ádám FEKETE (Szigetszentmiklós)

János MÁTÉ (Videoton II)
+1Peter BONIFERT (Szigetszentmiklós)

Elõd NAGY (Baja, 2p)

István BERDE (Györi ETO II, 1p)

Zoltán TOTH (Kozármisleny , 6p)