ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
NB II Nyugati csoport
NB I | NB II Keleti csoport | latest | squads | cups

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
2406842.8512552.08%5121.25%6426.67%

League table
2012/13OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Puskás Akadémia3021725718+3970WLLW1511312881510412910
2=Kozármisleny 3018665528+2760XXXW151230349156362119
3=Gyirmót SE3017585739+1856LWWW1511133316156452423
4=Zalaegerszeg3015695035+1551XXWL1511222812154472223
5=FC Ajka3014973627+951WLWL159512310155461317
6=Tatábanya3014884632+1450WWWW159242716155641916
7+1Szigetszentmiklós30144125043+746WXXL1511133115153391928
8-1Soproni VSE30137104539+646LWLW1510322913153481626
--9=Csákvár30135124140+144WOLW158252316155371824
--10=Haladás II30119104143-242XXLL155551819156452324
--11=Veszprém3099125151+036XOWL1567222171532102934
--12=BKV Elöre3096153654-1833WLWL15726272915249925
--13+1Kaposvár II3068162950-2126LWWL1545619231523101027
--14-1Györi ETO II3067174051-1125LLLL1536620191531112032
--15=Baja3052232975-4617LLLW1541102039151113936
--16=Paks II3044222159-3816LWLW154381526150114633

Results
Saturday, 1 June 2013
29Zalaegerszeg1-1Haladás II
29Tatábanya3-1Gyirmót SE
29Veszprém1-1Kozármisleny
29BKV Elöre2-1Baja
29Szigetszentmiklós2-0Paks II
29FC Ajka3-1Györi ETO II
29Puskás Akadémia1-0Soproni VSE
29Kaposvár II0-2Csákvár

Top Scorers
16
Darko PAVIĆEVIĆ (Zalaegerszeg)
15
Róbert ZSOLNAI (Puskás Akadémia, 4p)
+1Kazuo HOMMA (Veszprém)
14
Zsolt SZABÓ (Veszprém, 3p)
13
Denés SZAKÁLY (Puskás Akadémia, 2p)

Márton OROSS (Gyirmót SE, 3p)
+1József MAGASFÖLDI (Gyirmót SE)
12
Tamás SZÖLLÖSI (Baja, 2p)

István ESZLÁTYI (BKV Elöre, 2p)
10
Krisztián KOLLER (Kozármisleny , 5p)

László NÉMETH (Györi ETO II, 3p)
9
Norbert TÓTH (Gyirmót SE)
+2Tamás HUSZÁK (Tatábanya, 2p)

Denis GRBIČ (Zalaegerszeg)
8+1Gábor SUBICZ (FC Ajka, 3p)
+1Vasilis APOSTOLOPOULOS (Puskás Akadémia)

László KLEINHEISLER (Puskás Akadémia)

Imre DEME (Soproni VSE, 5p)
7+1Krisztián FOLMER (BKV Elöre)
+1Adam WEITNER (Tatábanya)

Mladen COVIC (Tatábanya)

Mário NÉMETH (Haladás II)