ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Vtora Liga
Prva Liga | latest | squads | Kupa

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
2405672.3611347.08%5924.58%6828.33%

League table
2018/19OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Tsarsko Selo3024426827+4176XXLW15132038121511223015
+2=Montana3018934922+2763WWWW1511313011157621911
+3=Arda3019564418+2662WWWL151212255157441913
4=CSKA 194830161133918+2159WLWW15861228158521710
5=Litex3012994326+1745XOLX159332710153661616
6+2Strumska Slava30107133644-837XWLL156452421154381223
7+3Balchik30107132735-837WWLX157441716153391019
8+1Lokomotiv Sofia3099122528-336LWLL155461212154561316
9-3Lokomotiv Gorna30106143043-1336LLLX155371619155371424
10-3Pomorie30106143549-1436LXLL157352022153391527
11=Ludogorets B3095163143-1232LOWW1554620191541101124
12+2Kariana3087152938-931WXWL156361712152491226
--13=Pirin Blagoevgrad3094172949-2031WLWW155281324154291625
--14-2Botev Galabovo30710133238-631LXWL156632315151410923
--15=Nesebar3069153351-1827LLWX1556419161513111435
--16=Dobrudzha30410161738-2122XLLL1535781415159924

Results
Thursday, 23 May 2019
30Litex2-2Dobrudzha
30Nesebar1-2Montana
30Lokomotiv Gorna1-2Balchik
30Strumska Slava2-2Tsarsko Selo
30Botev Galabovo2-3Arda
30Pirin Blagoevgrad1-0Ludogorets B
30CSKA 19483-1Lokomotiv Sofia
30Kariana2-0Pomorie

Top Scorers
29
Georgi MINCHEV (Tsarsko Selo, 5p)
20+1Anton GUSHTEROV (CSKA 1948, 5p)
18+1Atanas ILIEV (Montana, 2p)
12+1Vladislav ZLATINOV (Pirin Blagoevgrad, 3p)
+1Denislav ALEKSANDROV (CSKA 1948)

Ventsislav HRISTOV (Arda, 4p)
10+1Tonislav YORDANOV (Litex)
9+1Valentin YOSKOV (Balchik, 2p)

Zhivko PETKOV (Pomorie)
8
Toni TASEV (Montana, 4p)

Tsvetomir VACHEV (Lokomotiv Sofia)
+1Borislav NIKOLOV (Strumska Slava)

Ivan MITREV (Litex)

Metodi KOSTOV (Botev Galabovo, 3p)
7+1Redzheb KHALIL (Nesebar)

Rangel ABUSHEV (Botev Galabovo)
+1Nikolay TSVETKOV (Montana)

Nikolay DICHEV (Kariana, 4p)
6
Hristo KIREV (Strumska Slava)

BEKIR Rasim (Pomorie)

Dimitar MAKRIEV (Arda, 2p)

Emanuil MANEV (Tsarsko Selo)

Dobromir BONEV (Litex)