ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Prva Liga
2. SNL | latest | squads | Pokal

ROUND123456789101112131415161718
192021222324252627282930313233343536

Season archive

GamesGoalsHDA
1805443.027340.56%4424.44%6335.00%

League table
2019/20OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1+1Celje36191257436+3869XWXW1810713617189543819
2+1Maribor3620796639+2767WWWL18104435161810353123
3-2Olimpija3620797344+2967XLXL1892735251811523819
4+1Mura36141485442+1256WXXO189633221185852221
5-1Aluminij36167135848+1055LXLW188283328188552520
6=Bravo361310135053-349XWLX187561820186573233
7=Tabor Sežana36137164551-646LWWW1894527221843111829
8=Domžale36127175264-1243WLWX1865724261862102838
-9=Triglav Kranj3695224487-4332LLXL18521126491843111838
--10=Rudar Velenje36012242880-5212XLLO18071118361805131044

Results
Wednesday, 22 July 2020
36Celje2-2Olimpija
36Domžale2-1Triglav Kranj
36Tabor Sežana1-2Mura
36Aluminij1-4Maribor
36Bravo1-1Rudar Velenje
Play-offs
Sunday, 26 July 2020
l1Gorica1-1Triglav Kranj
Thursday, 30 July 2020
l2Triglav Kranj0-5Gorica1-6

Top Scorers
26
Ante VUKUŠIĆ (Olimpija, 4p)
23+1Dario VIZINGER (Celje)
18
Mitja LOTRIČ (Celje, 3p)
15
Ante ŽIVKOVIĆ (Aluminij)

Aljoša MATKO (Bravo, 1p)
14+1Rok KRONAVETER (Maribor)

Predrag SIKIMIĆ (Domžale, 3p)
13
Amadej MAROŠA (Mura, 3p)
12
Luca BOBIČANEC (Mura, 1p)
11
Arnel JAKUPOVIC (Domžale, 1p)
10
Luka MENALO (Olimpija, 1p)

Luka ZAHOVIĆ (Maribor)

Endri ÇEKIÇI (Olimpija, 1p)

Ivan BOŽIĆ (Celje, 1p)

Senijad IBRIČIĆ (Domžale, 4p)
9
Luka MAJCEN (Triglav Kranj, 4p)
+1Luka KERIN (Celje)

Nikola LEKO (Aluminij)

Mihael KLEPAČ (Aluminij)
8
Slobodan VUK (Domžale)

Roko BATURINA (Bravo)

Luka ŠUŠNJARA (Mura, 1p)