ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Kupa

ROUNDR1R2R3QFSF

Season archive

Results
Tuesday, 24 September 2019
r2Lokomotiv Gorna0-3CSKA


20Davydov


55Watt


62Watt
r2Kariana3-0Tsarsko Selo

6Predev


31Bastunov


73Todorov

r2Botev Ihtiman0-3Cherno More


50Minchev


79Rodrigo


90Yordanov
Wednesday, 25 September 2019
r2Spartak Varna1-5Levski

63Rusev
28Mazurek


42Alar


50Mohammed


55Petkov


57Petkov
r2Litex3-0Montana

14Ganev


74Yordanov


88(p)Yordanov

r2Dobrudzha0-4Botev Vratsa


46Budinov


53Budinov


61Genov


73Atanasov
r2Minior Pernik1-2Botev Plovdiv

12Yosifov
11Fernando Viana


83Fernando Viana
r2Zagorets0-4Slavia


9Chunchukov


16Chunchukov


52Uzunov


81Krastev
r2Neftochimic1-4Ludogorets

12Apostolov
53Tchibota


60Lukoki


76Tchibota


90Tchibota
Thursday, 26 September 2019
r2Pomorie0-2Beroe


27Minchev


67Brígido
r2Balkan0-3Lokomotiv Plovdiv


27Dinis Almeida


37Ožbolt


62Iliev
r2Hebar0-2Arda


37Vasilev


64Georgiev
r2Balchik0-4Vitosha Bistritsa


1Kutev


14Ivanov


30Dolapchiev


58Dolapchiev
r2Botev Galabovo2-1Etar

65Karadayi
80Angelov

68Ognyanov

r2Septemvri Sofia4-3Spartak Pleven

4Rusev
10Tonchev

13Nikolov
56Grigorov

44Galchev
76Grigorov

88(p)Petkov

r2CSKA 19482-1Dunav Ruse

2Gushterov
41Shterev

72Aleksandrov


Top Scorers
3+3Mavis TCHIBOTA (Ludogorets)
+1Eray KARADAYI (Botev Galabovo)
2
Hristo TODOROV (Spartak Pleven)
+2Tony WATT (CSKA)

Tsvetan CHAHOV (Neftochimic)
+2Tsvetelin CHUNCHUKOV (Slavia)

Kaloyan STEFANOV (Lokomotiv Gorna)
+2Miroslav BUDINOV (Botev Vratsa)
+1Anton GUSHTEROV (CSKA 1948)
+1Angel BASTUNOV (Kariana)
+2FERNANDO VIANA Jardim (Botev Plovdiv)
+2Tonislav YORDANOV (Litex, 1p)

Veselin MARCHEV (Hebar)
+1Denislav ALEKSANDROV (CSKA 1948, 1p)
+2Martin PETKOV (Levski)
+2Grigor DOLAPCHIEV (Vitosha Bistritsa)
+2Kristiyan GRIGOROV (Spartak Pleven)