ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Puchar Polski

ROUNDQ1R1R2R3QFSF

Season archive

Results
Tuesday, 9 February 2021
r3ŁKS Łódź2-3Legia Warszawaaet, p3-4

42Sobociński
14Slisz

56Janczukowicz
49Luquinhas


82Pekhart
r3Warta Poznań0-1Cracovia


12Rivaldinho
r3Puszcza Niepołomice3-1Lechia Gdańsk

17(og)Nalepa
3Ceesay

54Tomalski


62Čikoš

Wednesday, 10 February 2021
r3Pogoń Szczecin1-2Piast Gliwice

90Zahović
14(p)Chrapek


68Winciersz
r3Raków Częstochowa4-2Górnik Zabrze

3Gutkovskis
55Jiménez

13Ivi
72(p)Jiménez

87(p)Ivi


90Jach

Thursday, 11 February 2021
r3Zagłębie Lubin0-0Chojniczankaaet, p5-6
r3Radomiak Radom1-1Lech Poznańaet, p3-4

102(p)Radecki
117(p)Puchacz
Tuesday, 16 February 2021
r3Arka Gdynia2-1Górnik Łęczna

20Deja
41Śpiączka

85Marcjanik


Top Scorers
3+2IVI (Raków Częstochowa, 1p)

Maciej ROSOŁEK (Arka Gdynia)
+1Vladislavs GUTKOVSKIS (Raków Częstochowa, 1p)

Przemysław BANASZAK (Górnik Łęczna)

LEÂNDRO Rossi (Radomiak Radom)

Piotr WLAZŁO (ŁKS Nieciecza, 2p)

Kamil DRYGAS (Pogoń Szczecin, 1p)
+2Jesús JIMÉNEZ (Górnik Zabrze, 1p)

Marcin STEFANIK (Puszcza Niepołomice, 2p)

Mateusz KUZIMSKI (Warta Poznań)
2
Juliusz LETNIOWSKI (Arka Gdynia, 1p)

Kamil WALKÓW (Pogoń Siedlce)

Arkadiusz PYRKA (Piast Gliwice)
+1Bartosz ŚPIĄCZKA (Górnik Łęczna)

Robert DADOK (Stal Mielec)

Dawid WOLNY (Sokół Ostróda)

Piotr ZIÓŁKOWSKI (Sokół Ostróda)

Farid ALI (GKS Jastrzębie)

Dejan DRAŽIĆ (Zagłębie Lubin, 2p)
+1Hubert TOMALSKI (Puszcza Niepołomice)

MARCUS VINÍCIUS da Silva (Arka Gdynia, 1p)

Łukasz ZWOLIŃSKI (Lechia Gdańsk, 1p)

Daniel RAMÍREZ (Lech Poznań)

Tomasz MIKOŁAJCZAK (Chojniczanka, 1p)

Ľubomir ŠATKA (Lech Poznań)

Serhiy MYAKUSHKO (Podbeskidzie, 2p)