ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Eesti Karikas

ROUNDR3R4QFSFF

Season archive

Results
Wednesday, 25 September 2019
r4SC ReUnited1-2Kohtla-Järve JK Järve II

78(p)Paal
37Mossin


81Volkov
Sunday, 13 October 2019
r4Rasmus Värki0-1Võru FC Helios


65
Tuesday, 22 October 2019
r4Trans Narva21-0Tallinna FC Eston Villa II

5McWoods


7McWoods


17Kasparavičius


22McWoods


23Kondrattsev


26Kasparavičius


27Golovljov


34Saliste


40McWoods


42Saliste


54Golovljov


59Golovljov


60Golovljov


62Golovljov


62Golovljov


65Mihhailov


67Golovljov


70Stepanov


72Golovljov


74Stepanov


80Golovljov

Wednesday, 23 October 2019
r4Levadia Tallinn1-2Nõmme Kalju

62Peetson
77(p)Subbotin


84(og)Podholjuzin
r4Tallinna Kalev7-0Põhja-Tallinna JK Volta II

9Anier


25Hounkpe


28Alli


36Sõtšugov


59Alli


74Alli


90Sõtšugov

Wednesday, 30 October 2019
r4Tulevik Viljandi0-1Tartu Tammeka


65Tekko
r4Paide Linnameeskond1-3Flora

18Välja
57Poom


73Sinyavskiy


77(p)Sorga
Wednesday, 6 November 2019
r4Elva2-0JK Tabasalu

53Lokk


54Timm


Top Scorers
9+9Eduard GOLOVLJOV (Trans Narva)
8
Erik MORENO (Levadia Tallinn)
5
Yann YAO (Paide Linnameeskond)
4+4Eric McWOODS (Trans Narva)
3+2Joseph SALISTE (Trans Narva)
+1Vlasiy SINYAVSKIY (Flora)

Rainer PEIPS (Tulevik Viljandi)

Mark ROOSNUPP (Levadia Tallinn)

Kaimar SAAG (Tulevik Viljandi)
+1Erik SORGA (Flora, 1p)

Bogdan VAŠTŠUK (Levadia Tallinn)
+3Wale ALLI (Tallinna Kalev)
2+1Taarvo TIMM (Elva)

Artjom KOMLOV (Levadia Tallinn)
+2Daniil SÕTŠUGOV (Tallinna Kalev)

Muhammed SANNEH (Paide Linnameeskond, 1p)
+1Timo PAAL (SC ReUnited, 1p)
+1Markus POOM (Flora)

Joel INDERMITTE (Rasmus Värki)

Sander SINILAID (Paide Linnameeskond)
+2Aleksei STEPANOV (Trans Narva)

Arlet HUNT (Tulevik Viljandi)

Patrick SYLVA (Paide Linnameeskond)

Karl ÕIGUS (Levadia Tallinn)

Herol RIIBERG (Flora)
+2Julius KASPARAVIČIUS (Trans Narva)

Erik UTGOF (Levadia Tallinn)
+1Markus LOKK (Elva)

Max MATA (Nõmme Kalju)