ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Prva Liga
Prva Liga | Vtora Liga | latest | squads | Kupa

ROUND123456789101112131415161718
192021222324252627282930313233343536

Season archive

GamesGoalsHDA
421283.041638.10%1228.57%1433.33%

League table
2019/20OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
+1=Ludogorets6420114+714WOXW321040321074
+2+1Levski6411145+913WLWW2101444310101
3-1Lokomotiv Plovdiv64111710+713WWXW3210743201106
4+1Beroe6402139+412WWWL320164320175
5+2CSKA632198+111WOWW421177211021
6-2Cherno More623196+39LXOX412154211042
7+1Slavia62221010+08XWOL421187201123
8-2Arda62221010+08LLWW311156311154
9=Dunav Ruse6204813-56LWLW320165300328
10+3Tsarsko Selo612348-45XWLL201102411246
11=Etar605178-15XLXX303033302145
12-2Botev Plovdiv6123610-45LLXL210133402237
13-1Botev Vratsa6123711-45XXLL301238311143
--14=Vitosha Bistritsa6006316-130LLLL300319300327

Top Scorers
6+1Daniel MLADENOV (Etar)
5+1Claudiu KEȘERÜ (Ludogorets, 1p)
+1Birsent KARAGAREN (Lokomotiv Plovdiv)
+2Dimitar ILIEV (Lokomotiv Plovdiv, 2p)
4+1EVANDRO da Silva (CSKA)

Todor NEDELEV (Botev Plovdiv)

Davide MARIANI (Levski, 1p)
3+2PAULINHO (Levski)

Rodney ANTWI (Tsarsko Selo)

Ahmed AHMEDOV (Dunav Ruse)
+1RODRIGO Henrique (Cherno More, 1p)
+1Martin KAMBUROV (Beroe, 1p)

Zoran JOSIPOVIC (Beroe, 1p)

ISMAIL ISA Mustafa (Cherno More)

PEDRO Miguel EUGÉNIO (Beroe)
2+1Nigel ROBERTHA (Levski)

JORGINHO (Ludogorets)

Kaloyan KRASTEV (Slavia)
+1Radoslav VASILEV (Arda)

Stanislav IVANOV (Levski)
+1Ali SOWE (CSKA, 1p)
+1Tony WATT (CSKA)
+1Tsvetelin CHUNCHUKOV (Slavia)

Elisha SAM (Arda)

Ante ARALICA (Lokomotiv Plovdiv)
+1Miroslav BUDINOV (Botev Vratsa)
+1Ivan MINCHEV (Beroe)
+1Ivan KOKONOV (Arda, 1p)

Yanis KARABELYOV (Slavia)
Results
Friday, 16 August 2019
6Slavia2-2Botev Vratsa

38Chunchukov
65Yankov
59Yomov
79Budinov
6Etar1-1Tsarsko Selo

30Mladenov
8Minchev
Saturday, 17 August 2019
6Beroe2-0Botev Plovdiv

53(p)Kamburov
84Minchev
6Vitosha Bistritsa0-4Levski


22Paulinho

50Paulinho

82Filipe Nascimento

89Robertha
Sunday, 18 August 2019
6CSKA3-2Arda

15Watt
19Vasilev
63Evandro
90Kokonov
89Sowe
6Cherno More1-2Ludogorets

28Rodrigo
32Biton

74Keșerü
Monday, 19 August 2019
6Lokomotiv Plovdiv3-1Dunav Ruse

25(p)Iliev
9Hristov
45Karagaren
56Iliev