ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Prva Liga FBiH
Premijer Liga | Prva Liga FBiH | Prva Liga Srpske | latest | squads | Kup BiH

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
641652.573453.13%1726.56%1320.31%

League table
2021/22OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=GOŠK8530154+1118WWWW4310102422052
2=Bratstvo8521166+1017WOWW4310102421164
3+1Igman Konjic8521104+617WOLW541082311122
4-1TOŠK8422129+314LLXW320142522187
5+1Budućnost834186+213OWWX522132312054
6+1Goražde84041010+012WLWL320142520368
7-2Gradina84041819-112LWLW33001365104513
8+1Rudar Kakanj8332810-212WLWW532063301227
9+3BFK Simm-Bau8242117+410WOXL5221105302112
10=Radnik Hadžići824258-310OOLO413041411217
11+3Travnik82331010+09WLXO422063401347
12-4Orašje8233913-49LWXX422064401339
13-2Zvijezda822476+18LOWL420263402213
14-1Jedinstvo Bihać8215711-47LOLL421165400416
--15=Tomislav8116718-114LLLL400429411259
--16=Mladost Doboj Kakanj81071224-123LWLL3102885005416

Top Scorers
6
Selmir MAHMUTOVIĆ (TOŠK, 1p)
5+2Ševkija RESIĆ (BFK Simm-Bau, 3p)

Anel DEDIĆ (Mladost Doboj Kakanj)
4+1Leo JANKOVIĆ (Tomislav)
+1Dženan HARAČIĆ (GOŠK)

Salko NARGALIĆ (Orašje)
3+2Dževad SIJAMIJA (Travnik)

Ammar ĐUDERIJA (Goražde)

Nihad ŠERO (Jedinstvo Bihać)
+1Branislav SER (Bratstvo)

Hrustan KADRIĆ (Jedinstvo Bihać)

Eldin FAČIĆ (Zvijezda, 2p)
+1Edis SMAJIĆ (Bratstvo)

Stefan JANJIĆ (Orašje, 2p)

Neven VUJICA (Travnik, 2p)
+1Blaž BOŠKOVIĆ (GOŠK)
+1Zvonimir MIKIĆ (Gradina)

Semir DEDIĆ (Gradina)

Elvedin ALETIĆ (Bratstvo)

Samir BURIĆ (Gradina)

Josip ŠANTIĆ (GOŠK)
Results
Saturday, 2 October 2021
8Budućnost0-0Radnik Hadžići
8Rudar Kakanj1-0Jedinstvo Bihać

50Čehajić
8Zvijezda0-1Goražde


37Salanović
8Bratstvo2-0TOŠK

58Smajić
87Ser
8Igman Konjic2-0Orašje

34Alagić
74Alagić
8BFK Simm-Bau3-1Tomislav

29Resić
43Janković
36Resić
66Kalesić
Sunday, 3 October 2021
8Travnik2-0Mladost Doboj Kakanj

51Sijamija
90Sijamija
8GOŠK6-1Gradina

13Hasanović
4Mikić
18Bošković
33Ramljak
44Haračić
77Jusufbašić
87Jusufbašić