ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Prva Liga FBiH
Premijer Liga | Prva Liga FBiH | Prva Liga Srpske | latest | squads | Kup BiH

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
721782.473751.39%2027.78%1520.83%

League table
2021/22OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=GOŠK9630164+1221WWWW4310102532062
2+1Igman Konjic9621135+820WWOL541082421153
3-1Bratstvo9522178+917LWOW4310102521276
4=TOŠK94321310+315XLLX421153522187
5+1Goražde95041110+115WWLW430152520368
6+1Gradina95042020+015WLWL44001575104513
7-2Budućnost935197+214XOWW522132413065
8=Rudar Kakanj9342810-213OWLW532063402227
9+3Orašje93331113-212WLWX532084401339
10-1BFK Simm-Bau9252117+411OWOX5221105403112
11-1Radnik Hadžići925258-311OOOL514041411217
12-1Travnik92341011-19LWLX422063501448
13=Zvijezda922578-18LLOW420263502315
14=Jedinstvo Bihać9216814-67LLOL521278400416
--15=Tomislav9126718-115OLLL501429411259
--16=Mladost Doboj Kakanj91081225-133LLWL4103895005416

Top Scorers
7+1Selmir MAHMUTOVIĆ (TOŠK, 1p)
5+1Dženan HARAČIĆ (GOŠK, 1p)

Anel DEDIĆ (Mladost Doboj Kakanj)

Ševkija RESIĆ (BFK Simm-Bau, 3p)
4+1Hrustan KADRIĆ (Jedinstvo Bihać)
+1Stefan JANJIĆ (Orašje, 3p)

Salko NARGALIĆ (Orašje)

Leo JANKOVIĆ (Tomislav)
3
Ammar ĐUDERIJA (Goražde)

Nihad ŠERO (Jedinstvo Bihać)

Edis SMAJIĆ (Bratstvo)

Semir DEDIĆ (Gradina)

Elvedin ALETIĆ (Bratstvo)

Samir BURIĆ (Gradina)
+1Eldin MEHMEDOVIĆ (Gradina)

Josip ŠANTIĆ (GOŠK)
+1Eldin TRUMIĆ (Budućnost, 1p)

Dževad SIJAMIJA (Travnik)

Branislav SER (Bratstvo)

Eldin FAČIĆ (Zvijezda, 2p)

Neven VUJICA (Travnik, 2p)

Blaž BOŠKOVIĆ (GOŠK)

Zvonimir MIKIĆ (Gradina)
Results
Sunday, 10 October 2021
9Jedinstvo Bihać1-3Igman Konjic

70Kadrić
59Zukić

77Bibić

88Hrelja
9Orašje2-0Zvijezda

7Vujić
11(p)Janjić
9TOŠK1-1Budućnost

37Mahmutović
69(p)Trumić
9Gradina2-1Bratstvo

16Mehmedović
84Kahrimanović
43Mustafić
9Goražde1-0Travnik

1Karić
9Radnik Hadžići0-0BFK Simm-Bau
9Tomislav0-0Rudar Kakanj
9Mladost Doboj Kakanj0-1GOŠK


8(p)Haračić