ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
1. līga
Virsliga | 1. līga | 2024 | squads | Latvijas Kausa

ROUND12345678910111213
14151617181920212223242526

Season archive

GamesGoalsHDA
411142.781639.02%1024.39%1536.59%

League table
2024OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
11Super Nova541090+913WWOW110050431040
21Rīgas FS-25410183+1513WWWW2200120321063
31Valmiera-26411147+713WWLW321074320173
41JDFS Alberts6411104+613WXLW210132431072
52Leevon PPK6402106+412LLWW320164320142
62Rīga-26231104+69WXOW6231104000000
73Mārupes621368-27WWLL310223311145
82Skanstes614183+57LWOO412172202011
92Tukums 2000-2621366+07LLWW311132310234
101JFK Ventspils613279-26LWXL311145302134
111Ogre United6123210-85WLLL411225201105
121AFA Olaine6114813-54WLXL1001135113710
132Rēzeknes FA6114421-174LLWL3111443003017
14Smiltene/BJSS6006220-180LLLL3003283003012

Top Scorers
6
Ruslans DERUŽINSKIS (Rīgas FS-2)
+1Ingars PŪLIS (Valmiera-2)
4
Ričards KORZĀNS (JDFS Alberts)
+2Marks PAČEPKO (AFA Olaine)
3+1Richmond OWUSU (Valmiera-2, 1p)
+2Oleksandr LAPTIEV (Rīga-2, 1p)

Renē BAUMANIS (Leevon PPK)

Maifer OBREGÓN (JFK Ventspils)

Haralds SILAGAILIS (Super Nova, 1p)

Artemijs LUČINS (JFK Ventspils)

Efraims VALUTADATILS (Rīgas FS-2)

Kristiāns KORSAKS (Mārupes)
2
Kirils ARTJOMOVS (Super Nova)
+1Maksym OLIYNYK (Leevon PPK)

Kristians PRIEDĪTIS (JDFS Alberts)

Artem MARCHUK (Rīga-2)

Artjoms ŠABOHA (Tukums 2000-2)
+1Oluwagbohunmi ODUSANYA (Rēzeknes FA, 1p)

Rūdolfs KĻAVINSKIS (Skanstes, 1p)

Markus PROHORENKOVS (Tukums 2000-2)
+1Jānis JĒKABSONS (Ogre United, 1p)
Results
Saturday, 11 May 2024
6Ogre United1-0Tukums 2000-2

21Jēkabsons
6Smiltene/BJSS2-4Valmiera-2

69Grosbergs
35Pūlis
90Jansons
38Omori

50Lucas Aruba

90+3(p)Owusu
6Rīga-22-1Leevon PPK

6Laptiev
35Oliynyk
65(p)Laptiev
6Mārupes1-0JFK Ventspils

90+2(p)Štrauss
Sunday, 12 May 2024
6Rēzeknes FA1-2AFA Olaine

15Odusanya
55Pačepko

58Pačepko
6Skanstes0-1JDFS Alberts


45+3(p)Guliaks