ROUND | R1 | R2 | R3 | R4 | R5 | QF | SF | F | ||
r1 | r2 | r3 |
Season archive |
Wednesday, 26 August 2020 | ||||||
r3 | Torpedo | 1-2 | Shinnik | |||
79 | Adaev | 9 | Kutin | |||
44 | Kutin | |||||
r3 | Krylia Sovetov | 5-0 | Irtysh | |||
2 | Golenkov | |||||
14(og) | Krikunenko | |||||
39 | Kabutov | |||||
54 | Sergeev | |||||
90 | Soldatenkov | |||||
r3 | Tom | 0-1 | Nizhny Novgorod | |||
4 | Popov | |||||
r3 | Yenisey Krasnoyarsk | 2-1 | Volgar Astrakhan | |||
75 | Lescano | 6 | Khomukha | |||
90 | Dvornikov | |||||
r3 | Neftekhimik | 0-1 | Dinamo Bryansk | |||
84 | Pikatov | |||||
r3 | SKA-Khabarovsk | 0-0 | Fakel | aet, p8-7 | ||
r3 | FC Orenburg | 2-1 | Alania | |||
19 | Kozlov | 47 | Gurtsiev | |||
24 | Fameyeh | |||||
r3 | Chayka | 0-2 | Tekstilschik | |||
45 | Moseichuk | |||||
81 | Sidorov | |||||
r3 | Veles | 4-1 | Baltika | |||
40 | Stefanovich | 12 | Nailson | |||
49 | Stefanovich | |||||
74 | Galoyan | |||||
88 | Galoyan | |||||
r3 | Akron | 0-1 | Chertanovo | |||
6 | Levin | |||||
Wednesday, 2 September 2020 | ||||||
r3 | Chernomorets | 4-0 | Biolog-Novokubansk | |||
3(p) | Akhmedkhanov | |||||
73 | Mashezov | |||||
89 | Bartsov | |||||
90 | Smyr | |||||
r3 | Zvezda Perm | 3-1 | Chelyabinsk | |||
3 | Tyukalov | 84 | Pipo | |||
75(p) | Goldobin | |||||
81 | Abdrashitov | |||||
r3 | Mashuk-KMV | 2-1 | Legion-Dinamo | |||
33 | Kabulov | 64 | Udunyan | |||
90 | Shumakhov | |||||
r3 | Volga Ulyanovsk | 2-0 | KamAZ | |||
15 | Karpukhin | |||||
90 | Karpuk | |||||
r3 | Kaluga | 0-0 | Salyut Belgorod | aet, p6-7 | ||
r3 | Kolomna | 2-3 | Rodina | |||
30 | Artemchuk | 64 | Maltsev | |||
88 | Artemchuk | 74 | Dubnikov | |||
83 | Maltsev | |||||
r3 | Zenit Irkutsk* | 1-1 | Novosibirsk | aet, p4-3 | ||
62 | Yakovlev | 56 | Narylkov | |||
r3 | Leningradets | 2-1 | Olimp Dolgoprudnyi | |||
66 | Nikolaev | 8 | Gorbanets | |||
85 | Khlusov | |||||
r3 | Kuban Kholding | 3-4 | Dinamo Stavropol | |||
58 | Zhabkin | 44 | Vasenin | |||
62 | Zhabkin | 51 | Tsarukyan | |||
72(p) | Dyshekov | 79 | Ionov | |||
89 | Kurachinov | |||||
r3 | Znamya Noginsk | 0-0 | Sokol | aet, p6-5 |
3 | +1 | Aslan DYSHEKOV (Kuban Kholding, 2p) |
Aleksandr ZAIKIN (Kuban Kholding) | ||
+2 | Mikhail MALTSEV (Rodina) | |
2 | Magomed GUGUEV (Spartak Nalchik) | |
+1 | Albert KURACHINOV (Dinamo Stavropol) | |
+2 | Maksim ARTEMCHUK (Kolomna) | |
Sergei SHALIN (Murom, 1p) | ||
+2 | Mikhail ZHABKIN (Kuban Kholding) | |
+1 | Georgi KABULOV (Mashuk-KMV) | |
+2 | Ilya STEFANOVICH (Veles) | |
+1 | Nikita GOLDOBIN (Zvezda Perm, 1p) | |
Ruslan PASHTOV (Spartak Nalchik, 2p) | ||
+1 | Aleksei BARTSOV (Chernomorets) | |
+2 | Artur GALOYAN (Veles) | |
+1 | Rizvan AKHMEDKHANOV (Chernomorets, 1p) | |
+2 | Denis KUTIN (Shinnik) | |
Sergei ORLOV (Kolomna, 1p) | ||
Ilya GRUZNOV (Kuban) | ||
+1 | Ratmir MASHEZOV (Chernomorets) |