ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Kubok

ROUNDR1R2R3R4R5
r1r2r3

Season archive

Table
Group 10Overall
PWDLFAGdfPtsForm
1=Tambov220041+36WW--
2=Mashuk-KMV210122+03WL--
3=Dinamo Bryansk200203-30LL--
Results
Wednesday, 21 October 2020
3Dinamo Bryansk0-2Tambov


11Onugkha


85Takazov

Table
Group 1Overall
PWDLFAGdfPtsForm
1=Ural220061+56WW--
2=Veles210155+03LW--
3=Volga Ulyanovsk200227-50LL--
Results
Wednesday, 21 October 2020
3Veles1-3Ural

54Maksimenko
85(p)Bicfalvi


89Bicfalvi


90Bicfalvi

Table
Group 2Overall
PWDLFAGdfPtsForm
1=Spartak210152+33LW--
2=Rodina210145-13WL--
3=Yenisey Krasnoyarsk210113-23WL--
Results
Wednesday, 21 October 2020
3Yenisey Krasnoyarsk1-0Spartak

47Lescano

Table
Group 3Overall
PWDLFAGdfPtsForm
1=Tekstilschik211030+34OW--
2=Arsenal202011+04OX--
3=Salyut Belgorod201114-31LX--
Results
Wednesday, 21 October 2020
3Tekstilschik0-0Arsenal

Table
Group 4Overall
PWDLFAGdfPtsForm
1=Ufa220050+56WW--
2=Leningradets201101-12OL--
3=Chertanovo201104-41LO--
Results
Wednesday, 21 October 2020
3Chertanovo0-4Ufa


9Zhamaletdinov


58(og)Molodnyakov


69Krotov


78Andrić

Table
Group 5Overall
PWDLFAGdfPtsForm
1=Khimki211021+15XW--
2=Olimpiec202011+03XO--
3=Zenit Irkutsk201101-11OL--
Results
Wednesday, 21 October 2020
3Olimpiec1-1Khimki

51Stavpets
74Konaté

Table
Group 6Overall
PWDLFAGdfPtsForm
1=Akhmat211041+35XW--
2=Znamya Noginsk210133+03WL--
3=Shinnik201114-31XL--
Results
Wednesday, 21 October 2020
3Shinnik1-1Akhmat

90Evseev
54Alsultanov

Table
Group 7Overall
PWDLFAGdfPtsForm
1=Krylia Sovetov220071+66WW--
2=Dinamo Stavropol210144+03LW--
3=Rotor200206-60LL--
Results
Wednesday, 21 October 2020
3Krylia Sovetov3-0Rotor

33Kombarov

44Tsypchenko

79Golenkov

Table
Group 8Overall
PWDLFAGdfPtsForm
1+1PFC Sochi211021+15XW--
2-1FC Orenburg211041+34XW--
3=Zvezda Perm200204-40LL--
Results
Wednesday, 21 October 2020
3FC Orenburg1-1PFC Sochi

20Yusupov
31(p)Dugandžić

Table
Group 9Overall
PWDLFAGdfPtsForm
1+1SKA-Khabarovsk220041+36WW--
2-1Rubin210143+13LW--
3=Chernomorets200237-40LL--
Results
Wednesday, 4 November 2020
3SKA-Khabarovsk1-0Rubin

75Gadzhimuradov

Top Scorers
3
Aslan DYSHEKOV (Kuban Kholding, 2p)
+3Eric BICFALVI (Ural, 1p)

Ilya STEFANOVICH (Veles)

Rizvan AKHMEDKHANOV (Chernomorets, 2p)

Aleksandr ZAIKIN (Kuban Kholding)

Mikhail MALTSEV (Rodina)