ROUND | R1 | R2 | R3 | R4 | R5 | QF | SF | F | ||
r1 | r2 | r3 |
Season archive |
Group 10 | Overall | |||||||||||
P | W | D | L | F | A | Gdf | Pts | Form | ||||
1 | Tambov* | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | +1 | 3 | W--- | ||
2 | Mashuk-KMV | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | +0 | 3 | WL-- | ||
3 | Dinamo Bryansk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | L--- |
Wednesday, 30 September 2020 | |||||
2 | Mashuk-KMV | 1-0 | Dinamo Bryansk | ||
75 | Dulaev |
Group 1 | Overall | |||||||||||
P | W | D | L | F | A | Gdf | Pts | Form | ||||
1 | Ural | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | +3 | 3 | W--- | ||
2 | Veles | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | +2 | 3 | W--- | ||
3 | Volga Ulyanovsk | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 | -5 | 0 | LL-- |
Wednesday, 30 September 2020 | |||||
2 | Volga Ulyanovsk | 2-4 | Veles | ||
80(p) | Rakhmanov | 2 | Aliev | ||
90(p) | Karpuk | 19 | Aliev | ||
41 | Stefanovich | ||||
87(og) | Zakharov |
Group 2 | Overall | |||||||||||
P | W | D | L | F | A | Gdf | Pts | Form | ||||
1 | Spartak | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | +4 | 3 | W--- | ||
2 | Rodina | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | WL-- | ||
3 | Yenisey Krasnoyarsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 0 | L--- |
Wednesday, 30 September 2020 | |||||
2 | Rodina | 3-0 | Yenisey Krasnoyarsk | ||
17 | Lopatin | ||||
72 | Eremenko | ||||
90 | Pichugin |
Group 3 | Overall | |||||||||||
P | W | D | L | F | A | Gdf | Pts | Form | ||||
1 | 2 | Tekstilschik | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | +3 | 3 | W--- | |
2 | 1 | Arsenal | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | +0 | 2 | X--- | |
3 | 1 | Salyut Belgorod | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 1 | LX-- |
Wednesday, 30 September 2020 | |||||
2 | Salyut Belgorod | 0-3 | Tekstilschik | ||
16 | Appaev | ||||
32 | Goryushkin | ||||
36 | Appaev |
Group 4 | Overall | |||||||||||
P | W | D | L | F | A | Gdf | Pts | Form | ||||
1 | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | +1 | 3 | W--- | ||
2 | 1 | Leningradets | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 2 | OL-- | |
3 | 1 | Chertanovo | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | +0 | 1 | O--- |
Wednesday, 30 September 2020 | |||||
2 | Leningradets | 0-0 | Chertanovo |
Group 5 | Overall | |||||||||||
P | W | D | L | F | A | Gdf | Pts | Form | ||||
1 | Khimki | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | +1 | 3 | W--- | ||
2 | Nizhny Novgorod | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | +0 | 2 | O--- | ||
3 | Zenit Irkutsk* | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | OL-- |
Wednesday, 30 September 2020 | |||||
2 | Zenit Irkutsk* | 0-0 | Nizhny Novgorod |
Group 6 | Overall | |||||||||||
P | W | D | L | F | A | Gdf | Pts | Form | ||||
1 | Akhmat | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | +3 | 3 | W--- | ||
2 | 1 | Znamya Noginsk | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | +0 | 3 | WL-- | |
3 | 1 | Shinnik | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 0 | L--- |
Wednesday, 30 September 2020 | |||||
2 | Znamya Noginsk | 3-0 | Shinnik | ||
Score awarded as 3-0. |
Group 7 | Overall | |||||||||||
P | W | D | L | F | A | Gdf | Pts | Form | ||||
1 | 1 | Krylia Sovetov | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | +3 | 3 | W--- | |
2 | 1 | Dinamo Stavropol | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | +0 | 3 | LW-- | |
3 | Rotor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 0 | L--- |
Wednesday, 30 September 2020 | |||||
2 | Dinamo Stavropol | 1-4 | Krylia Sovetov | ||
51 | Tsarukyan | 36 | Bozhin | ||
48 | Tsypchenko | ||||
89 | Zinkovsky | ||||
90 | Sarveli |
Group 8 | Overall | |||||||||||
P | W | D | L | F | A | Gdf | Pts | Form | ||||
1 | PFC Sochi | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | +1 | 3 | W--- | ||
2 | FC Orenburg | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | +3 | 3 | W--- | ||
3 | Zvezda Perm | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 0 | LL-- |
Wednesday, 30 September 2020 | |||||
2 | Zvezda Perm | 0-3 | FC Orenburg | ||
Score awarded as 0-3. |
Group 9 | Overall | |||||||||||
P | W | D | L | F | A | Gdf | Pts | Form | ||||
1 | 1 | SKA-Khabarovsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | +2 | 3 | W--- | |
2 | 1 | Rubin | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | +2 | 3 | W--- | |
3 | Chernomorets | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 7 | -4 | 0 | LL-- |
Wednesday, 30 September 2020 | |||||
2 | Chernomorets | 1-3 | SKA-Khabarovsk | ||
52(p) | Akhmedkhanov | 13 | Barkov | ||
25 | Bolshakov | ||||
45 | Gadzhimuradov |
3 | Aslan DYSHEKOV (Kuban Kholding, 2p) | |
+1 | Ilya STEFANOVICH (Veles) | |
+1 | Rizvan AKHMEDKHANOV (Chernomorets, 2p) | |
Aleksandr ZAIKIN (Kuban Kholding) | ||
Mikhail MALTSEV (Rodina) | ||
2 | Magomed GUGUEV (Spartak Nalchik) | |
Anton SHVETS (Akhmat) | ||
Albert KURACHINOV (Dinamo Stavropol) | ||
Maksim ARTEMCHUK (Kolomna) | ||
Sergei SHALIN (Murom, 1p) | ||
Mikhail ZHABKIN (Kuban Kholding) | ||
Andrei PANYUKOV (Ural, 1p) | ||
Georgi KABULOV (Mashuk-KMV) | ||
+1 | Maksim PICHUGIN (Rodina) | |
Nikita GOLDOBIN (Zvezda Perm, 1p) | ||
Denis MAKAROV (Rubin) | ||
Magomedkhabib ABDUSALAMOV (Rodina) | ||
Ruslan PASHTOV (Spartak Nalchik, 2p) | ||
Aleksei BARTSOV (Chernomorets) | ||
+1 | Valeri TSARUKYAN (Dinamo Stavropol) | |
Artur GALOYAN (Veles) | ||
Denis KUTIN (Shinnik) | ||
Sergei ORLOV (Kolomna, 1p) | ||
+2 | Said ALIEV (Veles) | |
+2 | Khyzyr APPAEV (Tekstilschik) | |
Ilya GRUZNOV (Kuban) | ||
Ratmir MASHEZOV (Chernomorets) | ||
+1 | Ilya KARPUK (Volga Ulyanovsk, 1p) |