ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Kubok

ROUNDR1R2R3R4R5
r1r2r3

Season archive

Table
Group 10Overall
PWDLFAGdfPtsForm
1 Tambov110021+13W---
2 Dinamo Bryansk000000+00----
3 Mashuk-KMV100112-10L---
Results
Wednesday, 16 September 2020
1Mashuk-KMV1-2Tambov

90(p)Krendelev
22Onugkha


81Panchenko

Table
Group 1Overall
PWDLFAGdfPtsForm
1 Ural110030+33W---
2 Veles000000+00----
3 Volga Ulyanovsk100103-30L---
Results
Wednesday, 16 September 2020
1Volga Ulyanovsk0-3Ural


15Panyukov


44(p)Panyukov


90Karaev

Table
Group 2Overall
PWDLFAGdfPtsForm
1 Spartak110051+43W---
2 Yenisey Krasnoyarsk000000+00----
3 Rodina100115-40L---
Results
Wednesday, 16 September 2020
1Rodina1-5Spartak

61Abdusalamov
35Sobolev


53Urunov


56Ayrton Lucas


59Zobnin


81Ponce

Table
Group 3Overall
PWDLFAGdfPtsForm
1 Arsenal101011+02X---
2 Salyut Belgorod101011+01X---
3 Tekstilschik000000+00----
Results
Wednesday, 23 September 2020
1Salyut Belgorod1-1Arsenal

64Burykin
62Panteleev

Table
Group 4Overall
PWDLFAGdfPtsForm
1 Ufa110010+13W---
2 Chertanovo000000+00----
3 Leningradets100101-10L---
Results
Wednesday, 16 September 2020
1Leningradets0-1Ufa


58Bizjak

Table
Group 5Overall
PWDLFAGdfPtsForm
1 Khimki110010+13W---
2 Olimpiec000000+00----
3 Zenit Irkutsk100101-10L---
Results
Tuesday, 15 September 2020
1Zenit Irkutsk0-1Khimki


65Konaté

Table
Group 6Overall
PWDLFAGdfPtsForm
1 Akhmat110030+33W---
2 Shinnik000000+00----
3 Znamya Noginsk100103-30L---
Results
Thursday, 17 September 2020
1Znamya Noginsk0-3Akhmat


16Shvets


39Shvets


89Ivanov

Table
Group 7Overall
PWDLFAGdfPtsForm
1 Dinamo Stavropol110030+33W---
2 Krylia Sovetov000000+00----
3 Rotor100103-30L---
Fixtures
Wednesday, 23 September 2020
1Dinamo Stavropol3-0Rotor
Score awarded as 3-0.

Table
Group 8Overall
PWDLFAGdfPtsForm
1 PFC Sochi110010+13W---
2 FC Orenburg000000+00----
3 Zvezda Perm100101-10L---
Results
Wednesday, 16 September 2020
1Zvezda Perm0-1PFC Sochi


20Yusupov

Table
Group 9Overall
PWDLFAGdfPtsForm
1 Rubin110042+23W---
2 SKA-Khabarovsk000000+00----
3 Chernomorets100124-20L---
Results
Wednesday, 16 September 2020
1Chernomorets2-4Rubin

7Omarov
25Begić

69Matyushenko
52Hwang


62Makarov


89Makarov

Top Scorers
3
Aslan DYSHEKOV (Kuban Kholding, 2p)

Aleksandr ZAIKIN (Kuban Kholding)

Mikhail MALTSEV (Rodina)
2+2Anton SHVETS ()

Albert KURACHINOV (Dinamo Stavropol)

Mikhail ZHABKIN (Kuban Kholding)

Georgi KABULOV (Mashuk-KMV)

Nikita GOLDOBIN (Zvezda Perm, 1p)
+1Magomedkhabib ABDUSALAMOV (Rodina)

Aleksei BARTSOV (Chernomorets)

Artur GALOYAN (Veles)

Denis KUTIN (Shinnik)

Ilya GRUZNOV (Kuban)

Ratmir MASHEZOV (Chernomorets)

Magomed GUGUEV (Spartak Nalchik)

Maksim ARTEMCHUK (Kolomna)

Sergei SHALIN (Murom, 1p)
+2Andrei PANYUKOV (Ural, 1p)

Ilya STEFANOVICH (Veles)
+2Denis MAKAROV (Rubin)

Ruslan PASHTOV (Spartak Nalchik, 2p)

Rizvan AKHMEDKHANOV (Chernomorets, 1p)

Sergei ORLOV (Kolomna, 1p)