ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
2. divisjon avd 2
Eliteserien | 1. divisjon | 2. divisjon | latest | squads | Norgesmesterskapet

2. divisjonavd 1avd 22. divisjon

ROUND12345678910111213
14151617181920212223242526

Season archive

League table
2019OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Kjelsås8530167+918XWWX431083422084
+2+1Åsane8512196+1316WLWO4211103430193
3-1Grorud8431117+415XWWO421164422053
4=Fram84221911+814OLWW5320134310267
5=Alta84131211+113LWLW431083410348
6=Bærum83231112-111LWWX411238421184
7+3Sotra731397+210WXWL320141411256
8=Florø824289-110XLWO421154403135
9-2Odd 283051214-29LLLL3201635104611
10-1Senja82331216-49XLLW4211924022314
11+1Mjølner8305717-109LWWL420248410339
--12+2Oppsal81341016-66WXLL513189300327
--13=Asker813439-66OLLO411237402202
--14-3Elverum7205714-76WLWL3201644004110

Top Scorers
6
Joakim HAMMERSLAND (Åsane)
5
Håkon LORENTZEN (Åsane, 2p)
4
Jens ASLAKSRUD (Kjelsås)

Sindre OSESTAD (Fram, 2p)

Mame N'DIAYE (Fram)

Lasse BRANSDAL (Oppsal)
+3Joachim EDVARDSEN (Sotra)

Guyon PHILIPS (Alta)

Stian NYGARD (Åsane)

Oliver EDVARDSEN (Grorud)

Magnus SOLUM (Elverum, 1p)
3
Philip AUKLAND ()

Markus KAASA (Odd 2, 1p)

Mathias JOHNSEN (Mjølner, 2p)

Lorent CALLAKU (Florø, 1p)

Jan AUBERT (Bærum, 1p)
+1Alexander MIKKELSEN (Senja)

Walid IDRISSI (Kjelsås)

Tobias LAURITSEN (Odd 2)
+1Christian REGINIUSSEN (Alta)

Sebastian JENSEN (Senja, 2p)
+1Akinbola AKINYEMI (Kjelsås)
Results
Saturday, 1 June 2019
8Bærum0-2Åsane


21Valsvik

43Ueland
8Fram0-0Asker
8Florø1-1Senja

4Savland
88Mikkelsen
8Oppsal3-1Alta

15Dizdar
43Reginiussen
90Adra
90Løvhaug
Sunday, 2 June 2019
8Mjølner1-0Odd 2

14Torblå
8Grorud1-1Kjelsås

48Elsebutangen
73Akinyemi
Wednesday, 5 June 2019
3Sotra3-0Mjølner

19Edvardsen
26Edvardsen
44Edvardsen