ALB flag
ALB
ALG flag
ALG
ARG flag
ARG
ARM flag
ARM
AUS flag
AUS
AUT flag
AUT
AZE flag
AZE
BEL flag
BEL
BIH flag
BIH
BLR flag
BLR
BOL flag
BOL
BRA flag
BRA
BUL flag
BUL
CHI flag
CHI
CHN flag
CHN
COL flag
COL
CRC flag
CRC
CRO flag
CRO
CYP flag
CYP
CZE flag
CZE
DEN flag
DEN
ECU flag
ECU
EGY flag
EGY
ENG flag
ENG
ESP flag
ESP
EST flag
EST
FIN flag
FIN
FRA flag
FRA
GEO flag
GEO
GER flag
GER
GRE flag
GRE
HUN flag
HUN
IRL flag
IRL
IRN flag
IRN
ISL flag
ISL
ISR flag
ISR
ITA flag
ITA
JPN flag
JPN
KAZ flag
KAZ
KOR flag
KOR
LTU flag
LTU
LVA flag
LVA
MDA flag
MDA
MEX flag
MEX
MKD flag
MKD
MLT flag
MLT
MNE flag
MNE
NED flag
NED
NIR flag
NIR
NOR flag
NOR
PAR flag
PAR
PER flag
PER
POL flag
POL
POR flag
POR
QAT flag
QAT
ROU flag
ROU
RSA flag
RSA
RUS flag
RUS
SCO flag
SCO
SRB flag
SRB
SUI flag
SUI
SVK flag
SVK
SVN flag
SVN
SWE flag
SWE
TUR flag
TUR
UKR flag
UKR
URU flag
URU
USA flag
USA
VEN flag
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
2. divisjon avd 2
Eliteserien | 1. divisjon | 2. divisjon | latest | squads | Norgesmesterskapet

2. divisjonavd 1avd 22. divisjon

ROUND12345678910111213
14151617181920212223242526

Season archive

Final league table
2019OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1Grorud2615654732+1551WWLX138232917137421815
2Åsane2615566631+3550WWLW13931368136253023
3Kjelsås2613855030+2047WXWL138412810135442220
41Asker2613763928+1146WWWW137332017136431911
51Fram2612775034+1643LXLX138413212134361822
6Alta2612594441+341WLXW139223015133371426
71Florø269893641-535WLWX137332317132561324
81Odd 226102144645+132LWWL137153119133191526
9Sotra2686123437-330LLLL135261716133461721
10Bærum2678113955-1629LLLX134451927133462028
11Senja2676133147-1627LWWW134452116133281031
12Elverum2675143446-1226LLXL136252420131391026
13Oppsal2666143560-2524LWLW1355322211311111339
14Mjølner2665153054-2423WLWL1353515191312101535

Top Scorers
14
Håkon LORENTZEN (Åsane, 2p)
13
Magnus SOLUM (Elverum, 1p)
+1Joakim HAMMERSLAND (Åsane)
+1Walid IDRISSI (Kjelsås)
11+1Mame N'DIAYE (Fram)
+1Guyon PHILIPS (Alta)

Tobias LAURITSEN (Odd 2)

Jone RUGLAND (Fram, 1p)
+2Thierry DABOVE (Grorud, 3p)
10
Oliver EDVARDSEN (Grorud)
+2Lorent CALLAKU (Florø, 3p)
+2Wilhelm ADRA (Oppsal)
8
Attila MÁRKUS (Bærum)

Christian REGINIUSSEN (Alta)

Sindre OSESTAD (Fram, 3p)

Stian NYGARD (Åsane)
7
Kristoffer VALSVIK (Åsane, 4p)

Lars FUHRE (Asker)

Tor MIENNA (Senja, 1p)

Markus JOHNSGÅRD (Senja)

Sander BIRKELAND (Oppsal, 1p)
Results
Saturday, 26 October 2019
26Kjelsås2-1Sotra

5Paintsil
25Haga
19Idrissi
26Elverum1-3Åsane

26Nordengen
76Hammersland

81Stava

90Udahl
26Mjølner3-0Bærum

42Nicolaisen
52(p)Abelsen
90Abelsen
26Florø4-3Oppsal

19Dyer
26Adra
43Callaku
50Adra
57Rotihaug
89Hagen
84Callaku
26Senja1-2Alta

61Mikkelsen
39Philips

71Berg-Pedersen
26Grorud4-1Fram

4Dabove
43N'Diaye
25Mankowitz
83Dabove
89Aga
26Odd 20-3Asker


29Kastrati

71Dahl

81Hammershaug