ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
2. divisjon avd 2
Eliteserien | 1. divisjon | 2. divisjon | latest | squads | Norgesmesterskapet

2. divisjonavd 1avd 22. divisjon

ROUND12345678910111213
14151617181920212223242526

Season archive

League table
2019OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Grorud1812333419+1539WWWW961221129621137
+2=Kjelsås189723420+1434XLWW954018794321613
3=Åsane189454526+1931LWLX953122794142319
4+1Fram188553523+1229WLWX962122892341315
5+1Alta189273030+029WWLW971120892161022
6-2Sotra178452822+628LLWW851215993331313
7=Bærum186663033-324XWLL9333151993331514
8=Asker185762124-322LLWW93331316924388
9+2Elverum176382630-421WWXL951319138125717
10-1Florø185582128-720LXLL942314119135717
11-1Odd 21861113130+119XLLW84041911102171219
--12+1Senja184682132-1118WWLL93421699126523
--13-1Mjølner1844102037-1716LXXL932481391261224
--14=Oppsal1835102345-2214XLWL1034315198017826

Top Scorers
12+2Magnus SOLUM (Elverum, 1p)
10
Joakim HAMMERSLAND (Åsane)
+1Oliver EDVARDSEN (Grorud)
+1Håkon LORENTZEN (Åsane, 2p)
8
Sindre OSESTAD (Fram, 3p)

Guyon PHILIPS (Alta)
7
Kristoffer VALSVIK (Åsane, 4p)
+1Jone RUGLAND (Fram, 1p)

Mame N'DIAYE (Fram)

Wilhelm ADRA (Oppsal)

Markus JOHNSGÅRD (Senja)
6
Frederic FALCK (Sotra)

Attila MÁRKUS (Bærum)

Lasse BRANSDAL (Oppsal, 1p)

Tobias LAURITSEN (Odd 2)
+1Christian REGINIUSSEN (Alta)

Stian NYGARD (Åsane)
5
Markus KAASA (Odd 2, 1p)

Mathias JOHNSEN (Mjølner, 3p)
+1Jan AUBERT (Bærum, 1p)

Kevin MANKOWITZ (Grorud)

Joachim EDVARDSEN (Sotra)
+1Vegard SAVLAND (Florø)
+1Thierry DABOVE (Grorud, 1p)

Lars FUHRE (Asker)

Filip DELAVERIS (Odd 2)

André SØDLUND (Odd 2, 2p)
Results
Saturday, 31 August 2019
18Elverum3-2Florø

17Solum
44Callaku
22Eriksen
88Savland
58Solum
18Oppsal2-2Bærum

43Kongerud
14(og)Dizdar
90(og)Cham
25Aubert
18Grorud4-3Åsane

44Edvardsen
36Hagos
72Dabove
45Steen
74Ahmed
48Lorentzen
85Ahmed
Sunday, 1 September 2019
18Asker0-2Fram


48Rugland

67Pereira
18Mjølner0-1Senja


83(p)Mienna
18Sotra2-3Alta

46Pedersen
45Reginiussen
64Aase
51Spence

85Spence
Monday, 2 September 2019
18Kjelsås1-1Odd 2

29Brotangen
40Willumsen