ALB flag
ALB
ALG flag
ALG
ARG flag
ARG
ARM flag
ARM
AUS flag
AUS
AUT flag
AUT
AZE flag
AZE
BEL flag
BEL
BIH flag
BIH
BLR flag
BLR
BOL flag
BOL
BRA flag
BRA
BUL flag
BUL
CHI flag
CHI
CHN flag
CHN
COL flag
COL
CRC flag
CRC
CRO flag
CRO
CYP flag
CYP
CZE flag
CZE
DEN flag
DEN
ECU flag
ECU
EGY flag
EGY
ENG flag
ENG
ESP flag
ESP
EST flag
EST
FIN flag
FIN
FRA flag
FRA
GEO flag
GEO
GER flag
GER
GRE flag
GRE
HUN flag
HUN
IRL flag
IRL
IRN flag
IRN
ISL flag
ISL
ISR flag
ISR
ITA flag
ITA
JPN flag
JPN
KAZ flag
KAZ
KOR flag
KOR
LTU flag
LTU
LVA flag
LVA
MDA flag
MDA
MEX flag
MEX
MKD flag
MKD
MLT flag
MLT
MNE flag
MNE
NED flag
NED
NIR flag
NIR
NOR flag
NOR
PAR flag
PAR
PER flag
PER
POL flag
POL
POR flag
POR
QAT flag
QAT
ROU flag
ROU
RSA flag
RSA
RUS flag
RUS
SCO flag
SCO
SRB flag
SRB
SUI flag
SUI
SVK flag
SVK
SVN flag
SVN
SWE flag
SWE
TUR flag
TUR
UKR flag
UKR
URU flag
URU
USA flag
USA
VEN flag
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
2. divisjon avd 2
Eliteserien | 1. divisjon | 2. divisjon | latest | squads | Norgesmesterskapet

2. divisjonavd 1avd 22. divisjon

ROUND12345678910111213
14151617181920212223242526

Season archive

League table
2019OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1Grorud2413654029+1145LXLW127232516126421513
2Åsane2413566030+3044LWWW12831338125252722
31Kjelsås2412754728+1943WLWL12741269125342119
41Fram2412664829+1942LXWW128313111124351718
5Asker2411763428+640WWWW126331817125431611
6Alta2411584037+338XWLW129212812122371225
71Florø248883236-432WXWX126331914122551322
81Sotra2486103233-130LLLL125251614123451619
91Odd 22492134441+329WLWX127143116122191325
101Bærum247893849-1129LXLW124441824123452025
11Elverum2475123239-726XLLL12624231712138922
12Senja2466122744-1724WWLL12444201412228730
13Oppsal2456132855-2721LWWL1245318201211101035
14Mjølner2455142751-2420WLLL124351219121291532

Top Scorers
13
Håkon LORENTZEN (Åsane, 2p)

Magnus SOLUM (Elverum, 1p)
11
Joakim HAMMERSLAND (Åsane)
+1Walid IDRISSI (Kjelsås)

Tobias LAURITSEN (Odd 2)

Jone RUGLAND (Fram, 1p)
10
Mame N'DIAYE (Fram)

Oliver EDVARDSEN (Grorud)

Guyon PHILIPS (Alta)
9+1Thierry DABOVE (Grorud, 3p)
8+1Attila MÁRKUS (Bærum)

Lorent CALLAKU (Florø, 3p)

Christian REGINIUSSEN (Alta)

Sindre OSESTAD (Fram, 3p)

Stian NYGARD (Åsane)
7
Kristoffer VALSVIK (Åsane, 4p)

Wilhelm ADRA (Oppsal)

Markus JOHNSGÅRD (Senja)
6
Lars FUHRE (Asker)

Kevin MANKOWITZ (Grorud)

Vegard SAVLAND (Florø)

Lasse BRANSDAL (Oppsal, 1p)

Jan AUBERT (Bærum, 1p)

Frederic FALCK (Sotra)

Sander BIRKELAND (Oppsal, 1p)
Results
Saturday, 12 October 2019
24Kjelsås3-0Oppsal

17Brotangen
75Idrissi
78Aslaksrud
24Florø1-0Åsane

85Dyer
24Grorud1-2Asker

51Dabove
35(p)Jones

90Dahl
Sunday, 13 October 2019
24Elverum2-2Alta

22Tøråsen
36Balto
50Lynum
45van Der Spa
24Mjølner3-2Sotra

36Abelsen
8Kilen
53(og)Austevoll
49Flo
90Abelsen
24Senja2-0Fram

26Mikkelsen
86Mikkelsen
24Odd 22-1Bærum

47Gripsgård
22Márkus
72Jahnsen