ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Gamma Ethniki 1os Omilos
Superleague | Football League | Gamma Ethniki | latest | squads | Kypello

Gamma Ethniki1os Omilos2os Omilos3os Omilos4os Omilos5os Omilos6os Omilos7os Omilos8os OmilosGamma Ethniki

ROUND12345678910111213
14151617181920212223242526

Season archive

League table
2018/19OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Nestos Chrysoupolis1613303310+2342WWWW76101879720153
+2=Kavala161321393+3641WWWW87102108611183
3=Aetos Orfanou169433016+1431WLWW842215108521156
4+3Panserraikos168262816+1226WOWL8422198840498
5-1Aris Avatou167451612+425LLWW842283832389
6+2Alexandros Kilkis166641711+624WOWL833286833295
7-2Apollon Paralimniou167361813+524XWWL8512135822458
8-2Orfeas Xanthis167362220+224OWLL843112583051015
9=Keravnos165651314-121XXLL943296713348
--10=AE Kalampakiou16367818-1015OWLW8233458134413
--11=Aspida Xanthis1641111238-2613LLLW83058148116424
--12=Ethnikos Alexandroupoli1631121331-1810LXLL8305598017822
--13=Ethnikos Sidirokastrou162311832-249LLLX82155198026313
--14=PAO Kosmiou1622121235-238LLLX821510178017218

Top Scorers
11
Giorgos PAVLIDIS (Aetos Orfanou)
9
Alexandros TSOUTSIS (Kavala)

Georgios PAPAVASILEIOU (Panserraikos, 1p)

Kostas MARKOPOULOS (Kavala, 1p)
+2Savvas MOUDOUROGLOU (Aetos Orfanou)
8
Alexandros MELISSOPOULOS (Nestos Chrysoupolis, 2p)
6+1Andreas MIKRTSIAN (Nestos Chrysoupolis, 1p)
+1Nikos VALAVANOPOULOS (Kavala)
5+2George OBOSU (Panserraikos)

Kostas XANTINIDIS (Orfeas Xanthis, 1p)

Imer CHINT (Orfeas Xanthis)
4
Thanasis MOUTESIDIS (Apollon Paralimniou, 2p)

Kostas CHALPETIS (Keravnos)

Pavlos KATHARIOS (Nestos Chrysoupolis)

Stefanos PETROU (Panserraikos)
Results
Sunday, 27 January 2019
16Kavala2-0Aris Avatou

14Valavanopoulos
47Gavriilidis
16Keravnos1-1Apollon Paralimniou

15Bantanis
90(og)Legatos
16Ethnikos Sidirokastrou1-3Aetos Orfanou

49Paroukas
24Moudouroglou

27Pavlidis

56Moudouroglou
16Ethnikos Alexandroupoli0-1Nestos Chrysoupolis


90Mikrtsian
16Orfeas Xanthis0-0AE Kalampakiou
16Aspida Xanthis0-2Panserraikos


20Obosu

84Obosu
16PAO Kosmiou1-2Alexandros Kilkis

16(og)Tsolakidis
16(og)Leventellis

61Provatidis