ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Gamma Ethniki 10os Omilos
Superleague | Superleague 2 | Football League | Gamma Ethniki | latest | squads | Kypello

Gamma Ethniki1os Omilos10os Omilos2os Omilos3os Omilos4os Omilos5os Omilos6os Omilos7os Omilos8os Omilos9os Omilos

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
+1=AEEK4400112+912WWWW220070220042
2+5Atsaleniou430185+39WWLW210134220051
3+1Anagennisi Ierapetras4211118+37XLWW211053210165
4+1Irodotos421153+27XLWW110020311133
5-2Damastas421184+47XWWL110040311144
6-4Agios Nikolaos421198+17LXWW210144211054
7+3Poros421143+17WXWL201112220031
8=Almyros Gaziou4211147+77XWWL311187110060
9-3Rethymniakos420274+36LWLW220060200214
10+3Palaiochoras420269-36WLLW320163100106
11-2Giouchtas412154+15XXWL201123211031
--12+2Aris Soudas411245-14WXLL210122201123
--13-1Asteras Rethymnou410349-53LLLW200235210114
--14-3AE Neapolis4103410-63LWLL210112200238
--15+1Platanias4013110-91XLLL201117200203
--16-1Aris Rethymnou4004111-100LLLL200214200207

Top Scorers
5+1Angjelo KOLA (AEEK, 1p)
+1MIGUEL Ângelo OLIVEIRA (Damastas)
3+2Marios PAPADOPOULOS (Agios Nikolaos, 3p)

Leon PIERGIACOMI (Almyros Gaziou)
+1Iosif LATHOURIS (Anagennisi Ierapetras)
+3Antonis MANOUSAKIS (Palaiochoras, 2p)

Iloka OBINNA (Anagennisi Ierapetras)
+1Fotis KAIMAKAMOUDIS (Atsaleniou, 1p)
+1Thanasis TOPOUZIS (Almyros Gaziou, 1p)
+1Giorgos MYLONAS (Irodotos, 1p)
2
Sifis SIFAKAKIS (Rethymniakos)

Charalambos DAMIANAKIS (Almyros Gaziou)

Georgi ADIASHVILI (Rethymniakos)
+1Giannis DRAKAKIS (Aris Soudas)
+1Michalis FRAGOULAKIS (Poros, 1p)
+1Giannis VAROUXAKIS (AEEK)

Nektarios AZIZI (Almyros Gaziou)

Apostolos LALAS (Palaiochoras)

Nikos KATSIKOKERIS (Giouchtas)

Giorgos GEKAS (AE Neapolis)

Markeljan MISKU (Almyros Gaziou)

Dinos MARKAKIS (Agios Nikolaos)

Emanuel GJELOSHANI (Atsaleniou)
+1Kristo MERTIRI (Rethymniakos)

Amarildo KAMBERAJ (Damastas)
+1Angelos KASTELLIANAKIS (Poros)
+1Giannis BOURNELIS (Asteras Rethymnou)
+1Alexandros RETZOS (AE Neapolis)
Results
Saturday, 31 October 2020
4Aris Rethymnou1-3Atsaleniou

33Zoto
11Kaimakamoudis

14Kermenidis

16Natos
Sunday, 1 November 2020
4Agios Nikolaos2-3AEEK

80(p)Papadopoulos
12Maziotis
90(p)Papadopoulos
35Varouxakis

45Kola
4Platanias1-1Damastas

4(p)Mario
34Miguel Oliveira
4Anagennisi Ierapetras1-1Irodotos

31Lathouris
26Mylonas
4Palaiochoras4-1AE Neapolis

17(p)Manousakis
85Retzos
71Manousakis
76Shea
81(p)Manousakis
4Aris Soudas2-1Rethymniakos

27Drakakis
19Mertiri
90Botonakis
4Almyros Gaziou1-1Giouchtas

73(p)Topouzis
69Sfyrogiannakis
4Asteras Rethymnou1-2Poros

41Bournelis
73Kastellianakis

90Fragoulakis