ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Gamma Ethniki 10os Omilos
Superleague | Superleague 2 | Football League | Gamma Ethniki | latest | squads | Kypello

Gamma Ethniki1os Omilos10os Omilos2os Omilos3os Omilos4os Omilos5os Omilos6os Omilos7os Omilos8os Omilos9os Omilos

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
+1=AEEK7601195+1418WWLW3300131430164
2=Atsaleniou7511149+516WWXW421177330072
3+1Irodotos7421124+814XWWX321061421163
4-1Agios Nikolaos74121410+413LWWL320164421186
5=Giouchtas733184+412OWWX412143321041
6=Almyros Gaziou7331168+812XWOX421197312071
7+3Aris Soudas7322107+311WWXW320152412155
8-1Damastas7313127+510LLWX320182411245
9-1Anagennisi Ierapetras73131715+210LLWX4211117310268
10-1Rethymniakos730488+09LLWL430172300316
11=Poros7223511-68OLLW301214421147
--12+1AE Neapolis7214612-67WLOL411213310259
--13+2Asteras Rethymnou7205915-66WLLL300347420258
--14-2Palaiochoras6204615-96LLWL420266200209
--15-1Platanias7115414-104LWLX411248300306
--16=Aris Rethymnou6006117-160LLLL2002144004013

Top Scorers
7
Angjelo KOLA (AEEK, 2p)
+1Fotis KAIMAKAMOUDIS (Atsaleniou, 2p)
6+2Giannis VAROUXAKIS (AEEK)
5+1Marios PAPADOPOULOS (Agios Nikolaos, 4p)

MIGUEL Ângelo OLIVEIRA (Damastas)
4
Giannis DRAKAKIS (Aris Soudas)
+1Leon PIERGIACOMI (Almyros Gaziou)
+1Iloka OBINNA (Anagennisi Ierapetras)

Nikos KATSIKOKERIS (Giouchtas, 1p)
3
Thanasis TOPOUZIS (Almyros Gaziou, 1p)

Dimitris KOILIARAS (Irodotos)

Iosif LATHOURIS (Anagennisi Ierapetras)

Antonis MANOUSAKIS (Palaiochoras, 2p)

Dinos MARKAKIS (Agios Nikolaos)

Giorgos MYLONAS (Irodotos, 1p)
Results
Saturday, 24 April 2021
7Rethymniakos0-2AEEK


17Varouxakis

89Varouxakis
Sunday, 25 April 2021
7Atsaleniou2-1Agios Nikolaos

72Senka
9(p)Papadopoulos
81Kaimakamoudis
7Irodotos1-1Almyros Gaziou

5Gkini
76Piergiacomi
7Platanias0-1Aris Soudas


20Souliaris
7Giouchtas0-0Poros
7Anagennisi Ierapetras3-4Asteras Rethymnou

4Obinna
19Manolakakis
59Kallimanis
58(p)Ibrahimi
76Koutouzos
68Ibrahimi

82Velonakis
7Damastas1-2AE Neapolis

44Baboulakis
70Paraschos

83Toutoudakis