ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Gamma Ethniki 7os Omilos
Superleague | Superleague 2 | Football League | Gamma Ethniki | latest | squads | Kypello

Gamma Ethniki1os Omilos10os Omilos2os Omilos3os Omilos4os Omilos5os Omilos6os Omilos7os Omilos8os Omilos9os Omilos

ROUND12345678910111213
14151617181920212223242526

Season archive

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
+1=Kifisia330060+69WWW-110020220040
2+3Ermis Meligous320132+16WWL-110021210111
3+3Agiou Ierotheou220040+46WW--220040000000
4+3Aris Skalas320123-16WWL-100103220020
5-3Pangytheatikos320141+36LWW-210111110030
6-3Pannafpliakos311143+14LXW-210132101011
7-3Ermionida311112-14OLW-211010100102
8=PAO Rouf310233+03LLW-210121100112
--9+4Panarkadikos310213-23WLL-110010200203
--10-1Atromitos Chiliomodiou201114-31XL--100103101011
--11-1Koronida301213-21LXL-101011200202
--12=Foinikas301214-31OLL-100101201113
--13-2Molaikos201114-31LX--101011100103

Top Scorers
2
Stelios KRITIKOS (Kifisia, 1p)

Aineias KALOGERIS (Pannafpliakos)

Antonis TRIANTAFYLLOU (Pannafpliakos)

Efthymios PAVLAKIS (Kifisia)
1+1Spyros RALLIOS (Ermis Meligous)
+1Kostas LIAKOPOULOS (Agiou Ierotheou)

Konstantinos ZORBAS (Aris Skalas)
+1Christodoulos CHRISTOU (Agiou Ierotheou)

Dimitris ZARAFETAS (Pangytheatikos)

Vangelis MAKRIS (Atromitos Chiliomodiou)

Giorgos KADAS (Ermis Meligous, 1p)
+1Kostas BRISTOGIANNIS (Agiou Ierotheou)

Endri DAUTAJ (PAO Rouf)

Vasilis PANTAZIS (Pangytheatikos)

Giorgos EFSTRATIADIS (Pangytheatikos)
+1Nikos LYMBEROPOULOS (Panarkadikos)
+1Alexandros ABDEL-RAHIM (Kifisia)

Theodoros BERTZOS (PAO Rouf)

Mateo KRASI (Molaikos)

Vasilis KATSIRIS (Ermis Meligous)
+1Dimitris PAPAGEORGIOU (Aris Skalas)

Pantelis SAMARAS (Koronida)

Marios ARGYRIOU (Agiou Ierotheou)

Vangelis MANTZIOS (PAO Rouf)

Giorgos SABATAKOS (Pangytheatikos)

Andreas ANTONAKOPOULOS (Ermionida)

Giorgos GEORGIOU (Foinikas)

Andreas MKIRTSIAN (Kifisia)
Results
Sunday, 25 October 2020
3PAO Rouf0-1Kifisia


38Abdel-Rahim
3Panarkadikos1-0Koronida

90Lymberopoulos
3Ermionida0-0Foinikas
3Agiou Ierotheou3-0Molaikos

13Christou
63Bristogiannis
71Liakopoulos
3Pannafpliakos0-1Aris Skalas


82Papageorgiou
3Pangytheatikos0-1Ermis Meligous


64Rallios