ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Gamma Ethniki 8os Omilos
Superleague | Superleague 2 | Football League | Gamma Ethniki | latest | squads | Kypello

Gamma Ethniki1os Omilos10os Omilos2os Omilos3os Omilos4os Omilos5os Omilos6os Omilos7os Omilos8os Omilos9os Omilos

ROUND1234567891011
1213141516171819202122

Season archive

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
+1 Asteras Vari110063+33W---000000110063
2 Pyliou110020+23W---110020000000
3 Aias Salaminas110021+13W---110021000000
4 Aiolikos110010+13W---000000110010
5 Keratsini101011+01X---000000101011
6 Aetos Loutron101011+01X---101011000000
7 Thyella Rafina101000+01O---101000000000
8 AO Karavas101000+01O---000000101000
9 Akratitos100112-10L---000000100112
--10 Panelefsiniakos100101-10L---100101000000
--11 Mikrasiatiki100102-20L---000000100102
--12 Pythagoras Karlovasi100136-30L---100136000000

Top Scorers
3+3Giorgos DOULIAS (Asteras Vari)
1+1Angelos SPETSI (Aias Salaminas)
+1Vangelis KANDYLAS (Pythagoras Karlovasi)
+1Antonio PAVLIĆ (Aias Salaminas)
+1Mike NEUMANN (Asteras Vari)
+1Giorgos GEORGIADIS (Pyliou)
+1Periklis MINAS (Aiolikos)
+1Bledi COBAJ (Pythagoras Karlovasi)
+1Napoleon GOUMAS (Asteras Vari)
+1Asterios KALIABAKAS (Asteras Vari)
+1Nikos TRILIANOS (Aetos Loutron)
+1Klaudjo LLËNGA (Keratsini)
+1Thanasis KARIATLIS (Akratitos)
+1Manos AMYRSONIS (Pythagoras Karlovasi)
+1Alexandros MARGARITIS (Pyliou, 1p)
Results
Saturday, 10 October 2020
1Pyliou2-0Mikrasiatiki

27Georgiadis
80(p)Margaritis
Sunday, 11 October 2020
1Panelefsiniakos0-1Aiolikos


40Minas
1Aias Salaminas2-1Akratitos

7Pavlić
78Kariatlis
44Spetsi
1Thyella Rafina0-0AO Karavas
1Pythagoras Karlovasi3-6Asteras Vari

43Kandylas
4Doulias
54Cobaj
14Kaliabakas
78Amyrsonis
32Doulias

52Goumas

61Doulias

90Neumann
Monday, 12 October 2020
1Aetos Loutron1-1Keratsini

4Trilianos
60Llënga