ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Gamma Ethniki 8os Omilos
Superleague | Superleague 2 | Football League | Gamma Ethniki | latest | squads | Kypello

Gamma Ethniki1os Omilos10os Omilos2os Omilos3os Omilos4os Omilos5os Omilos6os Omilos7os Omilos8os Omilos9os OmilosGamma Ethniki

ROUND1234567891011
1213141516171819202122

Season archive

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
+1=Asteras Vari220093+66WW--110030110063
2+1Aias Salaminas220042+26WW--110021110021
3+2Keratsini211042+24WX--110031101011
4+2Aetos Loutron211032+14WX--101011110021
5-1Aiolikos211032+14XW--101022110010
6+4Panelefsiniakos210151+43WL--100101110050
7-5Pyliou210132+13LW--210132000000
8-1Thyella Rafina202022+02XO--101000101022
--9-1AO Karavas201103-31LO--000000201103
--10+1Mikrasiatiki200214-30LL--100112100102
--11+1Pythagoras Karlovasi200249-50LL--100136100113
--12-3Akratitos200217-60LL--100105100112

Top Scorers
3
Giorgos DOULIAS (Asteras Vari)
+2Napoleon GOUMAS (Asteras Vari)
2+1Antonio PAVLIĆ (Aias Salaminas)
+1Asterios KALIABAKAS (Asteras Vari)
+1Klaudjo LLËNGA (Keratsini)
+2Konstantinos DIMITRIOU (Thyella Rafina, 1p)
+2Nenad SREĆKOVIĆ (Aiolikos)
1+1Marios MELEKOS (Mikrasiatiki)
+1Maiko BREGNA (Pythagoras Karlovasi)

Angelos SPETSI (Aias Salaminas)

Vangelis KANDYLAS (Pythagoras Karlovasi)
+1Stratos DOUKAKIS (Panelefsiniakos)

Mike NEUMANN (Asteras Vari)

Giorgos GEORGIADIS (Pyliou)
+1Kyriakos MICHALAS (Keratsini, 1p)
+1Giorgos STRIGGAS (Keratsini)

Periklis MINAS (Aiolikos)

Bledi COBAJ (Pythagoras Karlovasi)
+1Giorgos KAKOSIMOS (Panelefsiniakos)

Nikos TRILIANOS (Aetos Loutron)

Thanasis KARIATLIS (Akratitos)
+1Rafail GIOUKARIS (Aetos Loutron)
+1Christos DROSOS (Pyliou)

Manos AMYRSONIS (Pythagoras Karlovasi)
+1Dimitris MAKRIDIS (Panelefsiniakos)

Alexandros MARGARITIS (Pyliou, 1p)
+1Taxiarchis MICHALAKIS (Aetos Loutron)
Results
Sunday, 18 October 2020
2Aiolikos2-2Thyella Rafina

10Srećković
19Dimitriou
46Srećković
85(p)Dimitriou
2Akratitos0-5Panelefsiniakos


26Makridis

39

45

48Doukakis

69Kakosimos
2Asteras Vari3-0AO Karavas

27Goumas
33Goumas
72Kaliabakas
2Mikrasiatiki1-2Aetos Loutron

7Melekos
15Gioukaris

37Michalakis
2Pyliou1-2Aias Salaminas

57Drosos
70(og)Synodinos

84Pavlić
Monday, 19 October 2020
2Keratsini3-1Pythagoras Karlovasi

44Striggas
40Bregna
45Llënga
90(p)Michalas