ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Vtora Liga
Prva Liga | Vtora Liga | 2023/24 | squads | cups

ROUND1234567891011121314151617
1819202122232425262728293031323334

Season archive

GamesGoalsHDA
2434972.0412049.38%6225.51%6125.10%

League table
2023/24OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
11Spartak Varna2717374620+2654WWWL131111296146261714
21Septemvri Sofia2716653721+1654LWWX14833179138322012
3Marek27131042819+949OWOW13940185144641014
4Montana2713863422+1247XLWW148422011135441411
5Dobrudzha2713773723+1446WWWW141013237133641416
6Yantra2712783328+543LWLL138232317144551011
71Strumska Slava2711882620+641WXWL1485118913337811
81Spartak Pleven27124112625+140OXOW147341610135171015
9Ludogorets B2710893227+538XXOW148332111132561116
10CSKA 1948 B279992730-336XWWL136341617143651113
11Dunav Ruse2798102229-735WLXO14464131413526915
12Litex2788112028-832OLOL14473107134181021
13Chernomorets 19192779112532-730XXLX135441413142571119
14Belasitsa2777132528-328LLXW13544159142391019
15Sportist Svoge2769122435-1127OLLW135441210141581225
16Maritsa Plovdiv2781182339-1625LLLL137151815141013524
17Balchik2766152240-1824WWLL144371218132381022
18Bdin Vidin2746171031-2118LLLO1334659141211522

Top Scorers
14+1Ahmed AHMEDOV (Spartak Varna)
13
Preslav YORDANOV (Dobrudzha, 3p)
12
Daniel MLADENOV (Yantra, 1p)
9
Vasil SHOPOV (Spartak Pleven, 1p)

Zapro DINEV (Belasitsa, 2p)
8+1Stanislav MALAMOV (Maritsa Plovdiv)
7+1Zhivko PETKOV (Chernomorets 1919, 3p)

Borislav MARINOV (Septemvri Sofia)
+1Rumen RUMENOV (Spartak Varna, 3p)

Borislav NIKOLOV (Strumska Slava)
6
Tsvetoslav PETROV (Spartak Varna, 3p)

Nikolay GANCHEV (Marek)

Miroslav BUDINOV (Dunav Ruse, 1p)

Ioan YORDANOV (Ludogorets B, 3p)

Preslav ANTONOV (Spartak Pleven, 1p)

Veselin MARCHEV (Maritsa Plovdiv)

Hristiyan PETKOV (Spartak Pleven)
5
Vasil BOZHINOV (Belasitsa, 1p)

CASSIANO Bouzon (Balchik)

Vladislav TSEKOV (Montana)

Dimitar KOSTADINOV (Septemvri Sofia)

Ivan VASILEV (Yantra)

Daniel GOGOV (Belasitsa, 1p)
+1Branimir KOSTADINOV (Ludogorets B, 2p)

Iliyan KAPITANOV (Litex, 2p)

Romeesh IVEY (Spartak Varna)

Philip EJIKE (Montana)
Results
Friday, 5 April 2024
27Septemvri Sofia0-2Spartak Varna


3Ahmedov

43(p)Rumenov
Saturday, 6 April 2024
27Litex0-0Sportist Svoge
27Spartak Pleven0-0Marek
27Montana2-2Chernomorets 1919

22Iliev
59Hadzhiev
44Rusinov
73(p)Petkov
27Dunav Ruse2-1Maritsa Plovdiv

45+5Hasan
7Malamov
47Pahama
27Strumska Slava2-0Bdin Vidin

35Georgiev
66Vachev
27Balchik2-1Yantra

31Lucas Cardoso
90+4Petrov
89Nakov
Sunday, 7 April 2024
27Dobrudzha1-0Belasitsa

61Angelov
Monday, 8 April 2024
27Ludogorets B2-2CSKA 1948 B

35(p)Kostadinov
21(og)Pemperski
79Ivanov
41Markov