ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Gamma Ethniki 9os Omilos
Superleague | Superleague 2 | Football League | Gamma Ethniki | latest | squads | Kypello

Gamma Ethniki1os Omilos10os Omilos2os Omilos3os Omilos4os Omilos5os Omilos6os Omilos7os Omilos8os Omilos9os Omilos

ROUND12345678910111213
14151617181920212223242526

Season archive

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
+1+1Panaigialeios422064+28WXXW211032211032
2+2Nafpaktiakos321083+57WWX-211031110052
3-2Zakynthos413064+26XXWX202033211031
4-1PAO Vardas413021+16OXWO211010202011
5+1Achaiki412112-15OOWL110010302102
6+4Diagoras Vrachneika211062+44WX--110040101022
7=Aias Gastounis211031+24XW--110020101011
8-3Pamisos311133+04XWL-101011210122
9=Ethnikos Skoulikadou210122+03LW--110021100101
10-2Pallixouriakos310234-13LLW-110031200203
--11=Thyella Patras301237-41LLO-301237000000
--12=AO Tsilivi401318-71LOLL201101200217
--13=Diavolitsiou200214-30LL--100102100112

Top Scorers
4
Stelios NAKAS (Nafpaktiakos)
+2Vangelis GATSIS (Panaigialeios)
3+1Ilias KOULOURIS (Aias Gastounis)
+3Theodoros VLASOPOULOS (Diagoras Vrachneika, 1p)

José MIGUEL CUNHA (Zakynthos, 3p)
2
Meleq MBRATI (Pallixouriakos)
+1Spyros ZONTOS (Zakynthos)

Iasonas STAVROPOULOS (Nafpaktiakos)

Vasilis CHRISTOPOULOS (Panaigialeios)
1
Giorgios PAPADOPOULOS (Diagoras Vrachneika)

Giorgos VELLIS (Pamisos)

Marios MAROUDAS (AO Tsilivi)

Walter VAZ (PAO Vardas)

Panagiotis GEORGIOPOULOS (Pamisos)

Giannis STAVROPOULOS (Diagoras Vrachneika)

Alexis NIKOLAKOPOULOS (Ethnikos Skoulikadou)
+1Andreas ALEXANDRIS (Diagoras Vrachneika)

Dimitris TSIGRILAS (Thyella Patras)

Giorgos GRAMMATIKOPOULOS (Tilykratis)

Konstantinos DINOS (Thyella Patras)

Periklis POLITIS (PAO Vardas)

Spyros MARKATOS (Pallixouriakos)

Stavros BOUNAS (Pamisos)

Giorgos MOULIATOS (Diavolitsiou)
+1Vasilis KONIDAS (Nafpaktiakos)
+1Thanis KATRIVESIS (Thyella Patras)

Stelios SOURBIS (Zakynthos)
+1Emanuel ESCUDERO (Nafpaktiakos)

Panagiotis VARDAKAS (Ethnikos Skoulikadou)
Results
Sunday, 1 November 2020
4Nafpaktiakos2-0Pallixouriakos

42Konidas
83Escudero
4Zakynthos1-1Aias Gastounis

16Zontos
21Koulouris
4Thyella Patras1-2Panaigialeios

90Katrivesis
54Gatsis

64Gatsis
4PAO Vardas0-0Achaiki
4Diagoras Vrachneika4-0AO Tsilivi

12Alexandris
63(p)Vlasopoulos
74Vlasopoulos
76Vlasopoulos