ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Gamma Ethniki 9os Omilos
Superleague | Superleague 2 | Football League | Gamma Ethniki | latest | squads | Kypello

Gamma Ethniki1os Omilos10os Omilos2os Omilos3os Omilos4os Omilos5os Omilos6os Omilos7os Omilos8os Omilos9os Omilos

ROUND12345678910111213
14151617181920212223242526

Season archive

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
+1+2Zakynthos10640179+822WWWX5320745320105
2-1Panaigialeios11632127+521WOWW631265532062
3+1Diagoras Vrachneika106131510+519WWWW530285531175
4-2PAO Vardas1145298+117LWWX532052613246
5+1Nafpaktiakos10442146+816OOLW523062521284
6-1Diavolitsiou105141212+016LWWL521277530255
7=Aias Gastounis104421712+516WOXL6222109422073
8=Ethnikos Skoulikadou104241011-114OLWX420256622255
9=Achaiki1034368-213LOWL431051603317
10=Pamisos1033478-112WLLL512234521244
--11=Pallixouriakos10217511-67LLLW520345501416
--12=Thyella Patras101271120-95LLLL6024511410369
--13=AO Tsilivi10028417-132LLLX5023255005212

Top Scorers
8Stelios NAKAS (Nafpaktiakos)
7Ilias KOULOURIS (Aias Gastounis)
5Vangelis GATSIS (Nafpaktiakos)
4Alexis NIKOLAKOPOULOS (Ethnikos Skoulikadou, 1p)
José MIGUEL CUNHA (Zakynthos, 3p)
3Vasilis ATHANASOPOULOS (Diavolitsiou)
Theodoros VLASOPOULOS (Diagoras Vrachneika, 1p)
Giorgos MOULIATOS (Diavolitsiou)
Vangelis LATHYRIS (PAO Vardas)
2Cameron SAUL (Zakynthos)
Dimitris ANDREOPOULOS (Achaiki)
Thanasis SPYROPOULOS (Panaigialeios)
Stavros TSOULAKOS (Diavolitsiou, 1p)
Daniel PAGIA (Diavolitsiou)
Christos TSOTRAS (Thyella Patras)
Dimitris ALEXANDRIS (Diagoras Vrachneika)
Vasilis BOUNAS (Panaigialeios)
Meleq MBRATI (Pallixouriakos)
Spyros ZONTOS (Zakynthos)
Vasilis CHRISTOPOULOS (Panaigialeios)
Iasonas STAVROPOULOS (Nafpaktiakos)
Lefteris METAXAS (Ethnikos Skoulikadou)
Kostas KARDARIS (Zakynthos)
Lefteris VATSIS (Aias Gastounis)
Results
Sunday, 6 June 2021
11Nafpaktiakos0-0Ethnikos Skoulikadou
11Panaigialeios1-0PAO Vardas


11Zakynthos2-1Pallixouriakos



11Diagoras Vrachneika3-0Achaiki




11Diavolitsiou0-2Pamisos



Saturday, 12 June 2021
10Thyella Patras2-3Zakynthos




Tuesday, 15 June 2021
11Aias Gastounis4-3Thyella Patras