ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Challenger Pro League
Pro League | Challenger Pro League | Division 1 Amateur | 2023/24 | squads | Beker van België

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
711922.703042.25%1521.13%2636.62%

League table
2023/24OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
11Zulte-Waregem9612199+1019WWLW5212564400143
21Lommel SK9603128+418LWLW440060520368
32Beerschot8521148+617WWXW522165330083
41Club NXT95131512+316LWWW5311108420254
52Deinze9513119+216WWOL541083410336
62RFC Liége95041310+315LWWW430173520367
71K Patro94321310+315OLWX421165522175
8Dender EH93421513+213XWLX5122910422063
92RSCA Futures93331515+012WWXX5122910421165
101Jong Genk93241718-111LLWX4103495221139
111Francs-Borains9315914-510OLLL521257410347
122Beveren923489-19WLOL411246512243
131FC Seraing9234913-49LLWX411259512244
141Lierse Kempenzonen92251217-58WLXL5203574022710
152KV Oostende9144711-47XLXX402246512235
16SL 16 FC8107316-133LLLL3102235005113

Top Scorers
7
Adriano BERTACCINI (RFC Liége)
+1Zinho GANO (Zulte-Waregem)
5
Jelle VOSSEN (Zulte-Waregem, 1p)
+1Victory BENIANGBA (Jong Genk)

Bruny NSIMBA (Dender EH, 1p)
4
Elisha SAM (K Patro, 1p)

Thibaut VAN ACKER (Lierse Kempenzonen, 1p)

Romeo VERMANT (Club NXT)

Ayouba KOSIAH (Beerschot, 1p)
3+1Zalán VANCSA (Lommel SK)

Mohammad EL-BOUKAMMIRI (Club NXT)

VÍCTOR BARBERÁ Romero (Club NXT)

Nilson ANGULO (RSCA Futures)
+2Guillaume DE SCHRYVER (Deinze)

Konstantinos KARETSAS (Jong Genk)

Lennard HENS (Dender EH)

Bafodé DANSOKO (K Patro)

Tom REYNERS (Beerschot)
+1Goduine KOYALIPOU (Beveren, 1p)
Results
Friday, 20 October 2023
9Deinze3-2Jong Genk

1De Schryver
68Beniangba
15Quintero
85Claes
64De Schryver
9Beerschot2-1Lommel SK

32Sanusi
82Vancsa
68Nzita
Saturday, 21 October 2023
9Zulte-Waregem1-0RFC Liége

74Gano
9Lierse Kempenzonen1-0FC Seraing

48Ocansey
9RSCA Futures3-0SL 16 FC

6Baouf
13Monticelli
56Ure
Sunday, 22 October 2023
9Dender EH1-1KV Oostende

45Marzo
86Hartwig
9Francs-Borains0-0K Patro
9Club NXT0-3Beveren


8Bateau

45Geusens

59(p)Koyalipou