ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Challenger Pro League
Pro League | Challenger Pro League | Division 1 Amateur | 2023/24 | squads | Beker van België

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
1123112.774338.39%2320.54%4641.07%

League table
2023/24OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1Beerschot149232311+1229LWWW7322967601145
2Zulte-Waregem148242817+1126WLWL72147127610215
3Deinze147251816+223LWWX7421107730489
42Dender EH146532317+623WLWX732213107331107
51K Patro146441717+022LWLW7313811733196
62RFC Liége147072022-221WLLW740311107304912
72Lommel SK146351715+221LLXX7412847223911
81Club NXT146262222+020WXLL73221313730499
91Beveren145542015+520WWXX73221210723285
103RSCA Futures145452423+119LWLX813411166411137
11Lierse Kempenzonen145362326-318WLWX721481373221513
123SL 16 FC145091524-915WLWW7403987106616
133Jong Genk144372328-515WXLL711581673221512
142KV Oostende143651215-315LXWW713357723278
152Francs-Borains144191122-1113LLLW7313797106413
162FC Seraing143471521-613LXLL6213812813479

Top Scorers
11+2Adriano BERTACCINI (RFC Liége)
8
Zinho GANO (Zulte-Waregem)
6
Jelle VOSSEN (Zulte-Waregem, 1p)

Thibaut VAN ACKER (Lierse Kempenzonen, 2p)

Romeo VERMANT (Club NXT, 1p)

Bruny NSIMBA (Dender EH, 1p)

Tom REYNERS (Beerschot)
5
ARTHUR de Oliveira SALES (Lommel SK)

Nilson ANGULO (RSCA Futures)

Victory BENIANGBA (Jong Genk)

Goduine KOYALIPOU (Beveren, 1p)
4
Robin MIRISOLA (Jong Genk)
+2Anthony LIMBOMBE (Beveren, 1p)

VÍCTOR BARBERÁ Romero (Club NXT)

Elisha SAM (K Patro, 1p)
+1Simion MICHEZ (Beerschot)

Robbie URE (RSCA Futures)

Obbi OULARÉ (Lierse Kempenzonen)

Mardochee NZITA (Beerschot)
+1ALİ Akman (Dender EH)

Bafodé DANSOKO (K Patro)

Ayouba KOSIAH (Beerschot, 1p)
Results
Friday, 1 December 2023
14Lommel SK0-1Jong Genk


21Martens
14K Patro0-2Beerschot


16Michez

51Konstantopoulos
Saturday, 2 December 2023
14Deinze1-3Club NXT

57Lemoine
61Et-Taïbi

74Faraas

90Audoor
14RSCA Futures0-2Beveren


72Limbombe

86Limbombe
14SL 16 FC1-3Zulte-Waregem

15Tory
44Demuynck

58Ciranni

68Traoré
Sunday, 3 December 2023
14KV Oostende0-1Lierse Kempenzonen


33Ocansey
14RFC Liége2-1FC Seraing

17Bertaccini
70Lepoint
62Bertaccini
Tuesday, 5 December 2023
14Dender EH2-0Francs-Borains

24Ali̇
41(og)Malungu
3SL 16 FC1-0Beerschot

77(p)Olivier