ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Challenger Pro League
Pro League | Challenger Pro League | Division 1 Amateur | 2023/24 | squads | Beker van België

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
872322.663540.23%2022.99%3236.78%

League table
2023/24OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1Zulte-Waregem116232011+920LXWW6213575410154
21Beerschot10622169+720WLWW6222664400103
31Lommel SK116231410+420XXLW541071621379
43K Patro115421511+419WOOL531186623175
53RFC Liége116051614+218WLLW530275630399
61Deinze115241312+117XLWW642094510448
71Dender EH114521714+317XWXW5122910633084
84Club NXT115151616+016LLLW63121010520366
9RSCA Futures114431816+216XWWW61321011531185
104Francs-Borains114161118-713WLOL6312785104410
111Beveren113441311+213XWWL521276613265
121Lierse Kempenzonen113351720-312XWWL62137951221011
132FC Seraing113351216-412LWLL5212710612356
142Jong Genk113262024-411LLLL61057155221139
15KV Oostende11254811-311WOXL503246622245
16SL 16 FC10208619-136LWLL4202446006215

Top Scorers
8+1Adriano BERTACCINI (RFC Liége)

Zinho GANO (Zulte-Waregem)
5
Jelle VOSSEN (Zulte-Waregem, 1p)

Thibaut VAN ACKER (Lierse Kempenzonen, 2p)

Romeo VERMANT (Club NXT, 1p)

Victory BENIANGBA (Jong Genk)

Bruny NSIMBA (Dender EH, 1p)

Goduine KOYALIPOU (Beveren, 1p)
4
Elisha SAM (K Patro, 1p)
+1Robbie URE (RSCA Futures)
+1Bafodé DANSOKO (K Patro)
+1Tom REYNERS (Beerschot)

Ayouba KOSIAH (Beerschot, 1p)
3
ARTHUR de Oliveira SALES (Lommel SK)

Zalán VANCSA (Lommel SK)

Mohammad EL-BOUKAMMIRI (Club NXT)
+1Robin MIRISOLA (Jong Genk)

VÍCTOR BARBERÁ Romero (Club NXT)

Nilson ANGULO (RSCA Futures)

Guillaume DE SCHRYVER (Deinze)

Obbi OULARÉ (Lierse Kempenzonen)
+1Michael LALLEMAND (Dender EH)

Konstantinos KARETSAS (Jong Genk)

Lennard HENS (Dender EH)

Thomas CLAES (Jong Genk)
Results
Friday, 3 November 2023
11Zulte-Waregem0-1KV Oostende


37D'Arpino
11Jong Genk2-3RFC Liége

87Adedeji-Sternberg
36Bertaccini
90Mirisola
38Nyssen

89Mouchamps
Saturday, 4 November 2023
11Lierse Kempenzonen2-2Beveren

14van Dessel
6Ismaheel
81Cools
74(og)Libert
11Francs-Borains2-1SL 16 FC

32(og)Lawrence
90Makembo-Ntemo
57(og)Hautekiet
11RSCA Futures1-1Lommel SK

25Ure
79Wouters
Sunday, 5 November 2023
11Deinze1-1Dender EH

12van Landschoot
77Lallemand
11K Patro2-1FC Seraing

7Peeters
67Lepoint
25Dansoko
11Club NXT0-2Beerschot


78Michez

90Reyners