ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Challenger Pro League
Pro League | Challenger Pro League | Division 1 Amateur | 2023/24 | squads | Beker van België

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
1403922.805438.57%2820.00%5841.43%

League table
2023/24OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1Beerschot1710342815+1333XWLL93331198701176
2Zulte-Waregem1810353422+1233XLWW932410149711248
31Deinze1810262821+732WLWW962116894051213
44K Patro189452519+631WLWW951315129432107
52Dender EH178633119+1230WOWW833213109531189
61Beveren188552819+929LWWW942314139432146
71RFC Liége179172222+028WOWW960313108314912
81Lommel SK178452417+728WWXL851211493331313
9RSCA Futures176652624+224XOWL914411168521158
10Club NXT187292429-523WLLL9324131694051113
11Jong Genk185492834-619XWLL9216111993331715
12Lierse Kempenzonen1853102538-1318LLLL9216101893241520
13Francs-Borains1751111727-1016WLLL83148129207915
14SL 16 FC1850131837-1915LLLL940510169108821
15FC Seraing173591930-1114LLXL822411199135811
16KV Oostende1174761519-413WOLL9234811824278
1KV Oostende (-6)

Top Scorers
11
Adriano BERTACCINI (RFC Liége)
10+1Jelle VOSSEN (Zulte-Waregem, 3p)
8
Bruny NSIMBA (Dender EH, 1p)

Zinho GANO (Zulte-Waregem)

Tom REYNERS (Beerschot)

Goduine KOYALIPOU (Beveren, 1p)
7
ARTHUR de Oliveira SALES (Lommel SK)
6
Thibaut VAN ACKER (Lierse Kempenzonen, 2p)

Romeo VERMANT (Club NXT, 1p)

Victory BENIANGBA (Jong Genk)
+3Lennart MERTENS (Deinze)
5
Zalán VANCSA (Lommel SK)
+1VÍCTOR BARBERÁ Romero (Club NXT)

Nilson ANGULO (RSCA Futures)
+1Elisha SAM (K Patro, 1p)

Robbie URE (RSCA Futures)

Obbi OULARÉ (Lierse Kempenzonen)

ALİ Akman (Dender EH)
Results
Friday, 19 January 2024
18Deinze4-0Lierse Kempenzonen

32Mertens
47Mertens
74Mertens
90Mercier
Sunday, 21 January 2024
18Zulte-Waregem1-1Jong Genk

20Vossen
68Adedeji-Sternberg
18K Patro3-1SL 16 FC

64van Eenoo
22Ruvalcaba
69Pierrot
86Sam
18Beveren0-2Club NXT


62Víctor Barberá

90(og)Mertens