ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Prva Liga FBiH
Premijer Liga | Prva Liga FBiH | Prva Liga Srpske | latest | squads | Kup BiH

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
32832.591959.38%412.50%928.13%

League table
2019/20OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Olimpic440051+412WWWW220031220020
2+2GOŠK431095+410WXWW220052211043
3+2TOŠK430163+39WLWW220030210133
4+2Travnik421195+47WXLW211052210143
5-2Goražde421163+37LWOW220051201112
6-4Zvijezda421186+27LWWX110050311136
7+3Rudar Kakanj420254+16WWLL210112210142
8+3Radnik Hadžići420267-16WLWL310247110020
9+6Budućnost412162+45WLOO211050201112
10-3Čapljina411212-14LWLO211010200202
11-3Jedinstvo Bihać411248-44LWLX211032200216
12-3Slaven Živinice410356-13LWLL210131200225
13-1Metallege-BSI410359-43LLWL110041300318
14-1Igman Konjic410337-43LLWL200204210133
--15+1Bratstvo410337-43WLLL210133200204
--16-2Orašje410328-63LLLW310225100103

Top Scorers
4+1Anes MAŠIĆ (GOŠK)
3
Anes NUSPAHIĆ (Jedinstvo Bihać, 1p)

Denis ŽERIĆ (Goražde)

Vedin KULOVIĆ (GOŠK)
2+1Mirnes SALIHOVIĆ (Slaven Živinice)

Dženan OSMANOVIĆ (Radnik Hadžići)
+1Nihad ŠERO (Travnik)

Hasmir SALIHOVIĆ (Slaven Živinice)
+1Eldin TRUMIĆ (Budućnost, 1p)

Salko JAZVIN (Zvijezda)

Ahmed HASANOVIĆ (Goražde)

Selmir MAHMUTOVIĆ (Zvijezda)

Zajko ZEBA (Olimpic)
+1Ahmed ŠABIĆ (TOŠK)

Kenan ŠARIĆ (Zvijezda)
+1Fahrudin KOVAČ (Rudar Kakanj)

Berin ČATIĆ (Travnik, 1p)
Results
Saturday, 31 August 2019
4Budućnost5-0Zvijezda

7Smajlović
11Mustafić
50Sulejmanović
70Trumić
90Blagojević
4Orašje1-3Travnik

89(p)Vidović
5(og)Matolić

80Šero

82Vujica
4Rudar Kakanj1-0Metallege-BSI

18Kovač
4Olimpic1-0Čapljina

41Stojanović
4Bratstvo2-1Goražde

48(p)Bajić
87Kurtović
80(og)Ćulov
Sunday, 1 September 2019
4TOŠK2-0Jedinstvo Bihać

6Škrijelj
84Šabić
4GOŠK2-1Igman Konjic

48Mašić
75(og)Ereiz
90Islamagić
4Radnik Hadžići2-1Slaven Živinice

67Mešić
9Salihović
75Buljubasić