ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Prva Liga FBiH
Premijer Liga | Prva Liga FBiH | Prva Liga Srpske | latest | squads | Kup BiH

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
802222.775062.50%1316.25%1721.25%

League table
2019/20OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Olimpic10730186+1224WXXW5410113532073
2+1GOŠK106221812+620WLXW5410115521277
3+2Rudar Kakanj10613158+719WLWO5401105521253
4+3Igman Konjic106041110+118WWLW640265420255
5-3Goražde105231910+917LWWW5410144511356
6+2Travnik10523148+617WLWO6420103410345
7-3Čapljina10514138+516LWLW541081510457
8-2TOŠK105141516-116LWLX4400836114713
9=Zvijezda104331615+115XWXL43011146132511
10=Bratstvo104151416-213LLWO4301946114512
11+3Jedinstvo Bihać103161119-810WWLL5212765104413
12-1Slaven Živinice103071013-39LLWL630374400439
13-1Metallege-BSI102351221-99LWXO4220846015417
14+2Orašje103071222-109WLWL630310114004211
--15-2Budućnost101541516-18LXLX4130836024713
--16-1Radnik Hadžići10217922-137XLLL6114613410339

Top Scorers
7+1Anes MAŠIĆ (GOŠK)
5
Anes NUSPAHIĆ (Jedinstvo Bihać, 2p)

Denis ŽERIĆ (Goražde, 1p)

Zajko ZEBA (Olimpic, 2p)

Ognjen STJEPANOVIĆ (Olimpic)
4+1Lucas OJEDA (Igman Konjic, 1p)
+2Antonio VIDOVIĆ (Orašje, 2p)

Milorad ALBIJANIĆ (Čapljina)

Maid JAGANJAC (Bratstvo)

Selmir MAHMUTOVIĆ (Zvijezda, 1p)

Vedin KULOVIĆ (GOŠK)
+1Kosta BAJIĆ (Bratstvo, 2p)

Dženan HARAČIĆ (Metallege-BSI, 2p)
+1Mirza KOVAČ (Rudar Kakanj)

Kenan ŠARIĆ (Zvijezda)

Fahrudin KOVAČ (Rudar Kakanj, 1p)
3
Sadik ŠKRIJELJ (TOŠK)

Nihad ŠERO (Travnik)

Eldin TRUMIĆ (Budućnost, 1p)
+1Igor SAVIĆ (GOŠK)

Ahmed HASINOVIĆ (Čapljina)

Ahmed HASANOVIĆ (Goražde)

Kerim TATAR (Goražde, 1p)

Ahmed ŠABIĆ (TOŠK)

Mile PEHAR (Čapljina)

Berin ČATIĆ (Travnik, 1p)

Husejn POTURALIĆ (TOŠK)
Results
Sunday, 13 October 2019
10Orašje5-0Metallege-BSI

21Vidović
38Mikić
52Vidović
56Mikić
73Đurčević
10Rudar Kakanj5-2Bratstvo

45Hrelja
38Ivković
76Kobilica
59(p)Bajić
79Hadžić
90Kovač
90Hadžić
10Travnik1-0Goražde

72(og)Adžem
10Olimpic2-0TOŠK

17Džafić
61Beširević
10GOŠK3-2Budućnost

24Mašić
50Zulić
30Aletić
75Mustafić
77Savić
10Slaven Živinice1-2Jedinstvo Bihać

43Hodžić
9Remić

89Jahić
10Radnik Hadžići1-1Zvijezda

16Kesić
75Musić
10Igman Konjic2-0Čapljina

52Spahić
57Ojeda