ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Prva Liga FBiH
Premijer Liga | Prva Liga FBiH | Prva Liga Srpske | latest | squads | Kup BiH

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
721952.704461.11%1216.67%1622.22%

League table
2019/20OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Olimpic9630166+1021XXWW431093532073
2+2Goražde9522199+1017WWWL5410144411255
3-1GOŠK95221510+517LXWW431083521277
4+2Čapljina9513136+716WLWW541081410355
5-2Rudar Kakanj9513106+416LWOW430153521253
6+2TOŠK95131514+116WLXW4400835113711
7+2Igman Konjic9504910-115WLWW530245420255
8-3Travnik9423138+514LWOL532093410345
9+1Zvijezda94231514+114WXLL43011145122410
10-3Bratstvo94141211+113LWOW430194511337
11=Slaven Živinice9306911-29LWLW530262400439
12+1Metallege-BSI92341216-49WXOL4220845014412
13-1Budućnost91531313+08XLXL4130835023510
14+2Jedinstvo Bihać9216918-97WLLL5212764004212
--15-1Radnik Hadžići9207821-136LLLL5104512410339
--16-1Orašje9207722-156LWLL52035114004211

Top Scorers
6
Anes MAŠIĆ (GOŠK)
5+1Anes NUSPAHIĆ (Jedinstvo Bihać, 2p)

Denis ŽERIĆ (Goražde, 1p)

Zajko ZEBA (Olimpic, 2p)

Ognjen STJEPANOVIĆ (Olimpic)
4
Milorad ALBIJANIĆ (Čapljina)

Maid JAGANJAC (Bratstvo)
+1Selmir MAHMUTOVIĆ (Zvijezda, 1p)

Vedin KULOVIĆ (GOŠK)
+1Dženan HARAČIĆ (Metallege-BSI, 2p)

Kenan ŠARIĆ (Zvijezda)

Fahrudin KOVAČ (Rudar Kakanj, 1p)
3+1Sadik ŠKRIJELJ (TOŠK)
+1Lucas OJEDA (Igman Konjic, 1p)

Nihad ŠERO (Travnik)

Eldin TRUMIĆ (Budućnost, 1p)
+1Ahmed HASINOVIĆ (Čapljina)

Ahmed HASANOVIĆ (Goražde)

Kosta BAJIĆ (Bratstvo, 1p)

Mirza KOVAČ (Rudar Kakanj)
+1Kerim TATAR (Goražde, 1p)

Ahmed ŠABIĆ (TOŠK)

Mile PEHAR (Čapljina)

Berin ČATIĆ (Travnik, 1p)
+1Husejn POTURALIĆ (TOŠK)
Results
Saturday, 5 October 2019
9Budućnost1-1Olimpic

76Husić
35Džafić
9Jedinstvo Bihać3-1Radnik Hadžići

35Muhić
41Kovačević
54Cibra
75Nuspahić
9Zvijezda2-1Orašje

6Hasukić
84Đurčević
35Mahmutović
9Čapljina1-0Travnik

64Hasinović
9Goražde2-0Slaven Živinice

52(p)Tatar
57Hrelja
9Igman Konjic1-0Rudar Kakanj

32(p)Ojeda
9Metallege-BSI1-0GOŠK

5(p)Haračić
Sunday, 6 October 2019
9TOŠK3-2Bratstvo

41Škrijelj
56Ivković
53Poturalić
66Mujčić
72Dizdarević