ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Prva Liga FBiH
Premijer Liga | Prva Liga FBiH | Prva Liga Srpske | latest | squads | Kup BiH

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
882432.765663.64%1314.77%1921.59%

League table
2019/20OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Olimpic11830218+1327WWXX54101136420105
2+3Goražde116232110+1120WLWW6510164511356
3-1GOŠK116231916+320LWLX54101156213811
4-1Rudar Kakanj11614159+619LWLW5401105621354
5+2Čapljina11614148+619WLWL651091510457
6+2TOŠK116141917+219WLWL55001246114713
7-3Igman Konjic116051112-118LWWL640265520357
8-2Travnik115241511+417LWLW6420103510458
9=Zvijezda114341616+015LXWX53021156132511
10=Bratstvo114161619-313LLLW53021176114512
11=Jedinstvo Bihać114161420-613WWWL63121075104413
12=Slaven Živinice114071113-212WLLW630374510449
13=Metallege-BSI113351321-812WLWX5320946015417
14+1Budućnost112541716+111WLXL52301036024713
--15-1Orašje113081224-129LWLW630310115005213
--16=Radnik Hadžići11218923-147LXLL61146135104310

Top Scorers
8+1Anes MAŠIĆ (GOŠK)
6+1Anes NUSPAHIĆ (Jedinstvo Bihać, 3p)
+1Ognjen STJEPANOVIĆ (Olimpic)
+1Denis ŽERIĆ (Goražde, 2p)
5
Zajko ZEBA (Olimpic, 2p)
+2Husejn POTURALIĆ (TOŠK)
+1Dženan HARAČIĆ (Metallege-BSI, 3p)
4+1Eldin TRUMIĆ (Budućnost, 2p)

Milorad ALBIJANIĆ (Čapljina)

Kenan ŠARIĆ (Zvijezda)

Selmir MAHMUTOVIĆ (Zvijezda, 1p)
+1Ahmed HASINOVIĆ (Čapljina)

Fahrudin KOVAČ (Rudar Kakanj, 1p)

Lucas OJEDA (Igman Konjic, 1p)

Maid JAGANJAC (Bratstvo)

Antonio VIDOVIĆ (Orašje, 2p)

Kosta BAJIĆ (Bratstvo, 2p)

Vedin KULOVIĆ (GOŠK)

Mirza KOVAČ (Rudar Kakanj)
3+1Armin CIBRA (Jedinstvo Bihać)

Sadik ŠKRIJELJ (TOŠK)

Nihad ŠERO (Travnik)

Igor SAVIĆ (GOŠK)

Ahmed HASANOVIĆ (Goražde)
+1Idriz DŽAFIĆ (Olimpic)
+1Stefan STOJANOV (Bratstvo)

Kerim TATAR (Goražde, 1p)

Mile PEHAR (Čapljina)

Ahmed SABIĆ (TOŠK)

Berin ČATIĆ (Travnik, 1p)
Results
Saturday, 19 October 2019
11Budućnost2-0Orašje

15(p)Trumić
87Smajlović
11Jedinstvo Bihać3-1Travnik

24(p)Nuspahić
21Kadrić
70Cibra
79Nuhanović
11Zvijezda0-1Slaven Živinice


60Junuzović
11Bratstvo2-3Olimpic

14Duraković
65Stjepanović
28Stojanov
84Džafić

90Sadiković
11Čapljina1-0Rudar Kakanj

10Hasinović
11Goražde2-0Igman Konjic

51(p)Žerić
60Mirković
11Metallege-BSI1-0Radnik Hadžići

25(p)Haračić
Sunday, 20 October 2019
11TOŠK4-1GOŠK

36Koprivica
11Mašić
43Poturalić
79Bibić
83Poturalić