ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Prva Liga FBiH
Premijer Liga | Prva Liga FBiH | Prva Liga Srpske | latest | squads | Kup BiH

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
641762.753757.81%1117.19%1625.00%

League table
2019/20OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Olimpic8620155+1020XWWX431093431062
2=GOŠK8521159+617XWWL431083421176
3+1Rudar Kakanj8512105+516WOWW430153421152
4+3Goražde8422179+814WWLX4310124411255
5+3Travnik8422137+614WOLW532093310244
6-3Čapljina8413126+613LWWW431071410355
7+3Bratstvo8413108+213WOWW430194411214
8-3TOŠK84131212+013LXWL3300515113711
9-3Igman Konjic8404810-212LWWW420235420255
10-1Zvijezda83231313+011XLLW3201935122410
11+1Slaven Živinice830599+09WLWL530262300337
12-1Budućnost81431212+07LXLX3120725023510
13+1Metallege-BSI81341116-56XOLX3120745014412
14-1Radnik Hadžići8206718-116LLLL5104512310226
--15+1Orašje8206620-146WLLL5203511300319
--16-1Jedinstvo Bihać8116617-114LLLL4112454004212

Top Scorers
6
Anes MAŠIĆ (GOŠK)
5+1Denis ŽERIĆ (Goražde, 1p)

Zajko ZEBA (Olimpic, 2p)
+1Ognjen STJEPANOVIĆ (Olimpic)
4
Anes NUSPAHIĆ (Jedinstvo Bihać, 2p)

Milorad ALBIJANIĆ (Čapljina)
+2Maid JAGANJAC (Bratstvo)

Vedin KULOVIĆ (GOŠK)

Kenan ŠARIĆ (Zvijezda)
+2Fahrudin KOVAČ (Rudar Kakanj, 1p)
3+1Nihad ŠERO (Travnik)

Eldin TRUMIĆ (Budućnost, 1p)

Ahmed HASANOVIĆ (Goražde)

Selmir MAHMUTOVIĆ (Zvijezda, 1p)
+1Kosta BAJIĆ (Bratstvo, 1p)
+1Dženan HARAČIĆ (Metallege-BSI, 1p)

Mirza KOVAČ (Rudar Kakanj)

Ahmed ŠABIĆ (TOŠK)

Mile PEHAR (Čapljina)

Berin ČATIĆ (Travnik, 1p)
Results
Friday, 27 September 2019
8Olimpic2-2Metallege-BSI

4(og)Popović
41Haračić
87Stjepanović
47Peno
Saturday, 28 September 2019
8Orašje2-1Jedinstvo Bihać

16Hodžić
56Mujagić
45(p)Vidović
8Rudar Kakanj2-1TOŠK

37Kovač
56Poturalić
85(p)Kovač
8Travnik2-1Igman Konjic

16Torlak
87(og)Tabaković
31Šero
8Bratstvo3-1Budućnost

62Jaganjac
84Džinić
87Jaganjac
90Bajić
8Slaven Živinice2-0Čapljina

30Islamović
39Mašić
Sunday, 29 September 2019
8GOŠK1-1Zvijezda

90Savić
26Hasukić
8Radnik Hadžići1-4Goražde

3Kesić
29Guzijan

37(p)Žerić

66Tatar

86Huseinspahić