ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Prva Liga FBiH
Premijer Liga | Prva Liga FBiH | Prva Liga Srpske | latest | squads | Kup BiH

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
561502.673257.14%916.07%1526.79%

League table
2019/20OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Olimpic7610133+1019WWXW330071431062
2=GOŠK7511148+616WWLW330072421176
3+3Čapljina7412124+813WWWL431071310253
4-1Rudar Kakanj741284+413OWWW320132421152
5-1TOŠK74121110+113XWLW330051411269
6+3Igman Konjic740378-112WWWL420235320143
7+3Goražde7322138+511WLXL4310124301214
8-3Travnik7322116+511OLWW422072310244
9-2Zvijezda73131212+010LLWL320193411239
10-2Bratstvo731377+010OWWW320163411214
11=Budućnost7142119+27XLXW312072402247
12=Slaven Živinice720579-26LWLL420242300337
13=Radnik Hadžići7205614-86LLLW410348310226
14=Metallege-BSI7124914-55OLXL3120744004210
--15=Jedinstvo Bihać7115515-104LLLL4112453003110
--16=Orašje7106419-153LLLL4103310300319

Top Scorers
6+1Anes MAŠIĆ (GOŠK)
5+1Zajko ZEBA (Olimpic, 2p)
4+1Anes NUSPAHIĆ (Jedinstvo Bihać, 2p)
+1Denis ŽERIĆ (Goražde)
+1Milorad ALBIJANIĆ (Čapljina)

Vedin KULOVIĆ (GOŠK)

Kenan ŠARIĆ (Zvijezda)

Ognjen STJEPANOVIĆ (Olimpic)
3+1Eldin TRUMIĆ (Budućnost, 1p)

Ahmed HASANOVIĆ (Goražde)

Selmir MAHMUTOVIĆ (Zvijezda, 1p)

Mirza KOVAČ (Rudar Kakanj)

Ahmed ŠABIĆ (TOŠK)
+1Mile PEHAR (Čapljina)

Berin ČATIĆ (Travnik, 1p)
Results
Saturday, 21 September 2019
7Budućnost2-2TOŠK

37Berbić
72(p)Kitanović
65Trumić
82Škrijelj
7Jedinstvo Bihać1-2GOŠK

47(p)Nuspahić
34Savić

67Mašić
7Travnik0-0Rudar Kakanj
7Zvijezda0-2Olimpic


36(p)Zeba

89Stojanović
7Čapljina4-0Radnik Hadžići

5Albijanić
9Savić
61Pehar
71Hasinović
7Goražde5-1Orašje

67Huseinspahić
90Ahmetović
70Guzijan
78Tatar
85Žerić
89Korjenić
7Igman Konjic2-1Slaven Živinice

62Šehić
2Musić
69Čehajić
7Metallege-BSI0-0Bratstvo