ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Prva Liga FBiH
Premijer Liga | Prva Liga FBiH | Prva Liga Srpske | latest | squads | Kup BiH

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
962632.736062.50%1717.71%1919.79%

League table
2019/20OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Olimpic128312211+1127LWWX54101137421118
2+2Rudar Kakanj127141810+822WLWL6501136621354
3-1Goražde126332110+1121OWLW6510164612356
4-1GOŠK126332017+321XLWL64201266213811
5+3Travnik126241812+620WLWL7520134510458
6-1Čapljina12624148+620OWLW752091510457
7-1TOŠK126151920-119LWLW55001247115716
8-1Igman Konjic126151213-119XLWW741276520357
9=Zvijezda124351719-215LLXW53021157133614
10=Bratstvo124261720-314XLLL53021177124613
11=Jedinstvo Bihać124261521-614XWWW63121076114514
12=Slaven Živinice124171214-213XWLL731385510449
13=Metallege-BSI123451422-813XWLW5320947025518
14+1Orašje124081524-912WLWL740313115005213
--15-1Budućnost122551818+011LWLX52301037025815
--16=Radnik Hadžići123181124-1310WLXL72148145104310

Top Scorers
8
Anes MAŠIĆ (GOŠK)
7+1Anes NUSPAHIĆ (Jedinstvo Bihać, 4p)
6
Denis ŽERIĆ (Goražde, 2p)
+1Zajko ZEBA (Olimpic, 3p)

Ognjen STJEPANOVIĆ (Olimpic)
5+1Antonio VIDOVIĆ (Orašje, 3p)
+1Maid JAGANJAC (Bratstvo)
+1Selmir MAHMUTOVIĆ (Zvijezda, 1p)
+1Vedin KULOVIĆ (GOŠK, 1p)

Dženan HARAČIĆ (Metallege-BSI, 3p)
+1Mirza KOVAČ (Rudar Kakanj)
+1Fahrudin KOVAČ (Rudar Kakanj, 1p)
+2Berin ČATIĆ (Travnik, 1p)

Husejn POTURALIĆ (TOŠK)
4
Lucas OJEDA (Igman Konjic, 1p)

Eldin TRUMIĆ (Budućnost, 2p)

Ahmed HASINOVIĆ (Čapljina)

Milorad ALBIJANIĆ (Čapljina)

Kosta BAJIĆ (Bratstvo, 2p)

Kenan ŠARIĆ (Zvijezda)
Results
Saturday, 26 October 2019
12Orašje3-0TOŠK

15(p)Vidović
35Mikić
79Šarkanović
12Rudar Kakanj3-1Olimpic

2Kovač
52(p)Zeba
54Kovač
73Hrelja
12Travnik3-1Zvijezda

6Čatić
28Mahmutović
78Kadrić
82Čatić
12Čapljina0-0Goražde
12Slaven Živinice1-1Metallege-BSI

66Salihović
44Tankuljić
12Igman Konjic1-1Jedinstvo Bihać

68Omanovic
90(p)Nuspahić
Sunday, 27 October 2019
12GOŠK1-1Bratstvo

75(p)Kulović
14Jaganjac
12Radnik Hadžići2-1Budućnost

70Mešić
60Smajlović
72Šehić