ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Prva Liga FBiH
Premijer Liga | Prva Liga FBiH | Prva Liga Srpske | latest | squads | Kup BiH

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
1123182.836860.71%1916.96%2522.32%

League table
2019/20OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Olimpic149412412+1231XWLW65101238431129
2=Goražde148332612+1427WWOW8710216612356
3+3TOŠK148152421+325WWLW660014582151016
4+3GOŠK147342421+324WLXL642012683141215
5-2Čapljina147251710+723LWOW8521103620477
6+2Travnik147252217+523WLWL86201656105612
7-2Igman Konjic147251715+223XWXL842287630398
8-4Rudar Kakanj147162216+622LLWL75021610721466
9+1Zvijezda145362024-418WLLL63031298233815
10-1Metallege-BSI144551924-517XWXW64201358035619
11=Orašje145181927-816XWWL841314126105515
12=Budućnost143562122-114LWLW63301248026918
13=Bratstvo144281926-714LLXL630313108125616
14=Jedinstvo Bihać144281626-1014LLXW73131097115617
--15=Slaven Živinice144191319-613LLXW8314886105511
--16=Radnik Hadžići144191526-1113WLWL831411146105412

Top Scorers
9+2Denis ŽERIĆ (Goražde, 3p)
+1Anes MAŠIĆ (GOŠK)
8+1Antonio VIDOVIĆ (Orašje, 5p)
7
Anes NUSPAHIĆ (Jedinstvo Bihać, 4p)

Zajko ZEBA (Olimpic, 4p)

Dženan HARAČIĆ (Metallege-BSI, 4p)
6
Kosta BAJIĆ (Bratstvo, 2p)
+1Kenan ŠARIĆ (Zvijezda)
+1Berin ČATIĆ (Travnik, 1p)

Ognjen STJEPANOVIĆ (Olimpic)
+1Husejn POTURALIĆ (TOŠK)
5+1Nihad ŠERO (Travnik)

Maid JAGANJAC (Bratstvo)

Selmir MAHMUTOVIĆ (Zvijezda, 1p)

Vedin KULOVIĆ (GOŠK, 1p)

Mirza KOVAČ (Rudar Kakanj)

Fahrudin KOVAČ (Rudar Kakanj, 1p)
4
Sadik ŠKRIJELJ (TOŠK)

Lucas OJEDA (Igman Konjic, 1p)

Ćamil SMAJLOVIĆ (Budućnost)

Eldin TRUMIĆ (Budućnost, 2p)

Ahmed HASINOVIĆ (Čapljina)

Milorad ALBIJANIĆ (Čapljina)
+1Benjamin ŠEHIĆ (Radnik Hadžići)
+1Kerim TATAR (Goražde, 1p)
+1Ahmed ŠABIĆ (TOŠK)
Results
Saturday, 9 November 2019
14Orašje1-1Olimpic

52(p)Vidović
20Stojanović
14Rudar Kakanj3-4GOŠK

62Gačan
2Mašić
89Kobilica
13Pavićević
90Hrelja
45Jusufbašić

77Jusufbašić
14Travnik3-1Budućnost

13Čatić
21Pirić
52Tabaković
61Šero
14Slaven Živinice0-3TOŠK


35Dizdarević

74Šabić

79Poturalić
14Goražde3-1Jedinstvo Bihać

55(p)Žerić
76Nuhanović
59Žerić
89Tatar
14Igman Konjic1-1Metallege-BSI

88Šubo
18Tankuljić
Sunday, 10 November 2019
14Čapljina1-2Zvijezda

38(p)Zubac
18Šarić

80Fačić
14Radnik Hadžići3-0Bratstvo

22Konjhodžić
67Šehić
81Jusupović