home
account
help
support
SA logo
FAQ
A to Z

 
Prva Liga FBiH

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoals1X2
1123182.836860.71%1916.96%2522.32%

League table
2019/20OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1Olimpic149412412+1231XWLW65101238431129
2Goražde148332612+1427WWOW8710216612356
33TOŠK148152421+325WWLW660014582151016
43GOŠK147342421+324WLXL642012683141215
52Čapljina147251710+723LWOW8521103620477
62Travnik147252217+523WLWL86201656105612
72Igman Konjic147251715+223XWXL842287630398
84Rudar Kakanj147162216+622LLWL75021610721466
91Zvijezda145362024-418WLLL63031298233815
101Metallege-BSI144551924-517XWXW64201358035619
11Orašje145181927-816XWWL841314126105515
12Budućnost143562122-114LWLW63301248026918
13Bratstvo144281926-714LLXL630313108125616
14Jedinstvo Bihać144281626-1014LLXW73131097115617
15Slaven Živinice144191319-613LLXW8314886105511
16Radnik Hadžići144191526-1113WLWL831411146105412

Results
Saturday, 9 November 2019
14Orašje1-1Olimpic
14Rudar Kakanj3-4GOŠK
14Travnik3-1Budućnost
14Slaven Živinice0-3TOŠK
14Goražde3-1Jedinstvo Bihać
14Igman Konjic1-1Metallege-BSI
Sunday, 10 November 2019
14Čapljina1-2Zvijezda
14Radnik Hadžići3-0Bratstvo
Fixtures
Saturday, 16 November 2019
15Budućnost-Igman Konjic
15Jedinstvo Bihać-Rudar Kakanj
15Olimpic-Radnik Hadžići
15Zvijezda-Goražde
15Bratstvo-Slaven Živinice
15Metallege-BSI-Čapljina
Sunday, 17 November 2019
15TOŠK-Travnik
15GOŠK-Orašje

Top Scorers
9Denis ŽERIĆ (Goražde, 3p)
Anes MAŠIĆ (GOŠK)
8Antonio VIDOVIĆ (Orašje, 5p)
7Anes NUSPAHIĆ (Jedinstvo Bihać, 4p)
Zajko ZEBA (Olimpic, 4p)
Dženan HARAČIĆ (Metallege-BSI, 4p)
6Kosta BAJIĆ (Bratstvo, 2p)
Kenan ŠARIĆ (Zvijezda)
Berin ČATIĆ (Travnik, 1p)
Ognjen STJEPANOVIĆ (Olimpic)
Husejn POTURALIĆ (TOŠK)
5Nihad ŠERO (Travnik)
Maid JAGANJAC (Bratstvo)
Selmir MAHMUTOVIĆ (Zvijezda, 1p)
Vedin KULOVIĆ (GOŠK, 1p)
Mirza KOVAČ (Rudar Kakanj)
Fahrudin KOVAČ (Rudar Kakanj, 1p)
4Sadik ŠKRIJELJ (TOŠK)
Lucas OJEDA (Igman Konjic, 1p)
Ćamil SMAJLOVIĆ (Budućnost)
Eldin TRUMIĆ (Budućnost, 2p)
Ahmed HASINOVIĆ (Čapljina)
Milorad ALBIJANIĆ (Čapljina)
Benjamin ŠEHIĆ (Radnik Hadžići)
Kerim TATAR (Goražde, 1p)
Ahmed SABIĆ (TOŠK)