ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Prva Liga
Vtora Liga | latest | squads | Kupa

ROUND123456789101112131415161718
192021222324252627282930313233343536

Season archive

GamesGoalsHDA
2034852.389446.31%5527.09%5426.60%

Prva 6
Prva 6OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1=Ludogorets2921446425+3967LLWW151311327148333218
2=Lokomotiv Plovdiv2816844320+2356OWLW148602510148241810
3=CSKA2816844421+2356WWWW151140267135441814
4=Arda29131063830+849OWLL148512314155551516
5=CSKA 19482710983430+439OWLO138322410142661020
6=Beroe29108113933+638OLLX145362015155551918

Grupa A
Grupa AOverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
+1=Cherno More29118103431+341LXWW158432316143471115
+2=Slavia3096152741-1433WWWX155461217154291524
-3=Botev Plovdiv29510142650-2425OLLL144551417151591233
-4=Montana3059162350-2724LLWX15537182415069526

Grupa B
Grupa BOverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
+1=Levski29107123028+237WWWL146261516154561512
+2=Tsarsko Selo2999113232+036OXLW155641815144371417
-3=Botev Vratsa3084182943-1428LWLW1552818181532101125
-4=Etar30510152251-2925WLLL1537512191523101032

Results
Friday, 14 May 2021
30Etar2-0Botev Vratsa
30Montana0-2Slavia
Fixtures
Saturday, 15 May 2021
30Lokomotiv Plovdiv-CSKA
30Ludogorets-Arda

Top Scorers
17Claudiu KEȘERÜ (Ludogorets, 3p)
15Mathias COUREUR (Cherno More)
14Atanas ILIEV (Botev Plovdiv)
12Martin KAMBUROV (Beroe, 6p)
10Dimitar ILIEV (Lokomotiv Plovdiv, 3p)
Preslav BORUKOV (Etar)
9Alioune FALL (Beroe)
Georgi MINCHEV (Lokomotiv Plovdiv)
8Daniel GENOV (Botev Vratsa)
Ali SOWE (CSKA)
Ivan KOKONOV (Arda, 2p)
7Galin IVANOV (CSKA 1948, 1p)
Gaïus MAKOUTA (Beroe, 1p)
Peter MAKRILLOS (Slavia)
6Nigel ROBERTHA (Levski, 2p)
ANDERSON Cordeiro (Tsarsko Selo)
Jordy CAICEDO (CSKA, 2p)
Spas DELEV (Arda)
Tonislav YORDANOV (Arda, 2p)
5Toni TASEV (Montana, 1p)
Borislav TSONEV (Levski, 2p)
Dimitar KOSTADINOV (Tsarsko Selo, 1p)
Kiril DESPODOV (Ludogorets)
CAULY Oliveira (Ludogorets, 1p)
Ivan MINCHEV (Beroe, 1p)
Radoslav KIRILOV (Slavia)