ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Meistriliiga
Esiliiga | latest | squads | Eesti Karikas

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
1474423.005638.10%2819.05%6342.86%

League table
2020OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
1=Flora2926217617+5980WWWW1311202851615014812
2=Paide Linnameeskond3021188043+3764WLXW1612044628149143415
3=Levadia Tallinn2917666637+2957LWXW1510323715147342922
4=Nõmme Kalju3014795231+2149LLLX145361516169433715
5=Tartu Tammeka2888123344-1132XLLW142571524146351820
6=Tulevik Viljandi2894153046-1631XLOL144281524145271522
7=TJK Legion3087152644-1831WLWL153391025155461619
8=Trans Narva3067173149-1825LXWL154381520152491629
-9=Kuressaare3059162863-3524XWLX152581636153481227
--10=Tallinna Kalev3055202068-4820XXLW163211124014239828

Results
Wednesday, 2 December 2020
22Levadia Tallinn0-2Flora
Sunday, 6 December 2020
30Paide Linnameeskond7-4Nõmme Kalju
Play-offs
Thursday, 10 December 2020
l1Maardu Linnameeskond3-5Kuressaare
Saturday, 12 December 2020
30Flora-Levadia Tallinn
Sunday, 13 December 2020
l2Kuressaare4-2Maardu Linnameeskond9-5

Top Scorers
26
Rauno SAPPINEN (Flora, 7p)
14
Edrisa LUBEGA (Paide Linnameeskond)
12
Tristan KOSKOR (Tartu Tammeka, 1p)
11
Aimé GANDO (Levadia Tallinn)

Pavel MARIN (Tulevik Viljandi, 4p)
10+2Henri ANIER (Paide Linnameeskond, 1p)
+2Deabeas OWUSU-SEKYERE (Paide Linnameeskond)

Konstantin VASSILJEV (Flora)

Nikita ANDREEV (TJK Legion, 3p)
9
Yuriy KOLOMOYETS (Levadia Tallinn, 1p)
+1Aleksandr VOLKOV (Nõmme Kalju)

Hannes ANIER (Tallinna Kalev, 1p)

Vladyslav KHOMUTOV (Nõmme Kalju)

Edgar TUR (Paide Linnameeskond, 2p)
+1Siim LUTS (Paide Linnameeskond, 2p)
8
Aleksandr ZAKARLYUKA (Trans Narva, 1p)
7
Robert KIRSS (Levadia Tallinn)
+1Kaspar PAUR (Nõmme Kalju)

Charles CHINEDU (Trans Narva)

Bogdan VAŠTŠUK (Levadia Tallinn)
6
Sander LAHT (Kuressaare)

MANUCHO (Levadia Tallinn)

Märten KUUSK (Flora)

Kristofer PIHT (Paide Linnameeskond, 2p)

Andre PAJU (Tartu Tammeka)