ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
MSFL
1.Liga | FNL | ČFL | MSFL | latest | squads | Pohár FAČR

ROUND1234567891011121314151617
1819202122232425262728293031323334

Season archive

GamesGoalsHDA
27792.921451.85%725.93%622.22%

League table
2019/20OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1+2Velké Meziříčí321053+27XWW-110032211021
2=SK Uničov321074+37XWW-211053110021
3-2Odra Petřkovice321061+57XWW-211021110040
4+1Frýdek-Místek321051+47WOW-220051101000
5+2Vrchovina321052+37WWX-211042110010
6-2FK Blansko321052+37WXW-220041101011
7+1Sigma Olomouc B3201113+86WWL-110080210133
8+2ČSK Uherský Brod 320174+36WLW-220051100123
9=1.FC Slovácko B3201712-56WLW-220074100108
10-4Viktoria Otrokovice312031+25XOW-101000211031
11=Slavia Kroměříž310275+23LWL-110040200235
12=Baník Ostrava B303033+03XXX-101011202022
13+1MFK Vyškov302124-22XOL-101011201113
14-1Slovan Rosice301214-31LOL-101000200214
15=FC Zlín B300326-40LLL-100101200225
16=Dolní Benešov300339-60LLL-100112200227
--17=1.SC Znojmo300307-70LLL-200203100104
--18=Hlucín300308-80LLL-200206100102

Top Scorers
4+1Tomáš KOMENDA (SK Uničov)
+1Marek NEUMANN (Odra Petřkovice, 2p)
+1Martin ŘEHOLA (1.FC Slovácko B, 1p)
3+1Tomáš ZLATOHLÁVEK (Sigma Olomouc B)
+1Jakub TEPLY (Frýdek-Místek)

Jan SILNÝ (Slavia Kroměříž)
+2Tomáš DUBA (Vrchovina)
2
Marek MANČÍK (ČSK Uherský Brod )
+1Antonín PLICHTA (Velké Meziříčí)

Rostislav BAĎURA (Sigma Olomouc B)
+1Patrik HELLEBRAND (1.FC Slovácko B, 1p)

Matyáš BLAHUTA (Dolní Benešov)

Lukáš HAPAL (SK Uničov)
+1Radovan LOKSA (Baník Ostrava B)
+1Daniel PŘEROVSKÝ (FK Blansko)

Petr SKLENÁŘ (ČSK Uherský Brod )
Results
Friday, 16 August 2019
3Vrchovina3-1Dolní Benešov

13Batelka
30Býma
51Duba
59Duba
Saturday, 17 August 2019
3Frýdek-Místek2-0Hlucín

11Bialek
78Teply
31.SC Znojmo0-2Sigma Olomouc B


9Zlatohlávek

51Chytil
3Odra Petřkovice1-1Viktoria Otrokovice

11Neumann
73Vavřík
3MFK Vyškov1-1Baník Ostrava B

90Hanuš
38Loksa
3ČSK Uherský Brod 1-0Slavia Kroměříž

83Chwaszcz
Sunday, 18 August 2019
31.FC Slovácko B3-1Slovan Rosice

34Krejcík
64Kolačný
52Hellebrand
59Řehola
3SK Uničov1-1Velké Meziříčí

29Komenda
50Plichta
3FK Blansko1-0FC Zlín B

34Přerovský