ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Vtora Liga
Prva Liga | Vtora Liga | latest | squads | Kupa

ROUND1234567891011121314151617
1819202122232425262728293031323334

Season archive

GamesGoalsHDA
8243.00562.50%225.00%112.50%

League table
2019/20OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1 Neftochimic110050+53W---110050000000
+2 Litex110050+53W---110050000000
+3 Hebar110030+33W---110030000000
4 Septemvri Sofia110020+23W---110020000000
5 CSKA 1948110020+23W---110020000000
6 Pomorie110010+13W---000000110010
7 Botev Galabovo101022+01X---000000101022
8 Ludogorets B101022+01X---101022000000
9 Montana101011+01X---000000101011
10 Kariana101011+01X---101011000000
11 Pirin Blagoevgrad000000+00----000000000000
12 Balchik100101-10L---100101000000
13 Lokomotiv Sofia100102-20L---000000100102
14 Strumska Slava100102-20L---000000100102
--15 Spartak Pleven100103-30L---000000100103
--16 Lokomotiv Gorna100105-50L---000000100105
--17 Spartak Varna100105-50L---000000100105

Top Scorers
2+2Anton GUSHTEROV (CSKA 1948)
1+1Toni TASEV (Montana)
+1Nikolay KOSTOV (Neftochimic)
+1Yanko ANGELOV (Hebar)
+1Zhivko PETKOV (Neftochimic)
+1Ivan TSACHEV (Neftochimic)
+1Isus ANGELOV (Botev Galabovo)
+1Hyusein KELYOVLUEV (Ludogorets B)
+1Petko GANEV (Litex)
+1Valentine SMIRNOV (Pomorie)
+1Radoslav APOSTOLOV (Neftochimic)
+1Dobromir BONEV (Litex)
+1Redzheb KHALIL (Kariana)
+1Dimitar ALEKSIEV (Botev Galabovo)
+1Deyan MOLDOVANOV (Neftochimic)
+1Denis MITSAKOV (Litex)
+1Ivan YORDANOV (Ludogorets B)
+1Asen GEORGIEV (Hebar)
+1Iliyan KAPITANOV (Litex)
+1Todor CHAVORSKI (Hebar, 1p)
+1Tonislav YORDANOV (Litex)
+1Preslav YORDANOV (Septemvri Sofia)
+1Georgi STOICHKOV (Septemvri Sofia)
Results
Saturday, 20 July 2019
1Litex5-0Lokomotiv Gorna

47Ganev
60Bonev
71Mitsakov
80Kapitanov
89Yordanov
1Hebar3-0Spartak Pleven

22Angelov
63Georgiev
90(p)Chavorski
1Balchik0-1Pomorie


6Smirnov
1Neftochimic5-0Spartak Varna

20Tsachev
22Kostov
52Petkov
77Moldovanov
90Apostolov
1Septemvri Sofia2-0Strumska Slava

27Yordanov
33Stoichkov
1Kariana1-1Montana

28Khalil
35Tasev
Sunday, 21 July 2019
1Ludogorets B2-2Botev Galabovo

35Yordanov
52Aleksiev
45Kelyovluev
87Angelov
Monday, 22 July 2019
1CSKA 19482-0Lokomotiv Sofia

1Gushterov
22Gushterov