ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Vtora Liga
Prva Liga | Vtora Liga | latest | squads | Kupa

ROUND1234567891011121314151617
1819202122232425262728293031323334

Season archive

GamesGoalsHDA
1764752.699051.14%3419.32%5229.55%

League table
2019/20OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=CSKA 19482118125918+4155WWWW111010354108022414
+2=Septemvri Sofia2017124719+2852WLWW10910291110802188
+3=Montana2113354017+2342WLWW1190230910433108
4=Lokomotiv Sofia2112363418+1639WWWL10712187115241611
5=Neftochimic2110383529+633LWWL11722199103161620
6=Hebar2110383530+533LWLW10613169114251921
7=Litex209562915+1432OWLO1052316610433139
8=Kariana209563024+632WWWL105411810104151214
9=Lokomotiv Gorna218583230+229WLLL116232213102351017
10=Botev Galabovo216782332-925XXLO11623161510055717
11=Pirin Blagoevgrad206772429-525OLLO103431417103341012
12=Ludogorets B215972025-524LWWW10352111111245914
13=Strumska Slava2171132134-1322WLWW10514131411209820
14=Balchik2064101527-1222LLWO1052311610127421
--15=Spartak Varna212415642-3610XLLL1022641611029226
--16=Spartak Pleven12124151041-317LXLL1112851710127524
--17=Pomorie22123161545-306LLLL1012771711119828
1Spartak Pleven (-3)
2Pomorie (-3)

Top Scorers
26Anton GUSHTEROV (CSKA 1948, 7p)
14Atanas ILIEV (Montana, 1p)
13Preslav YORDANOV (Septemvri Sofia, 1p)
11Tonislav YORDANOV (Litex, 2p)
10Dimitar MITKOV (Ludogorets B, 2p)
9Svetoslav DIKOV (Lokomotiv Sofia, 1p)
Redzheb KHALIL (Kariana)
Georgi RUSEV (Septemvri Sofia)
8Zhivko PETKOV (Neftochimic, 2p)
Todor CHAVORSKI (Hebar, 1p)
7Vasil SHOPOV (CSKA 1948)
6Vladislav ZLATINOV (Pirin Blagoevgrad, 3p)
Dimitar ALEKSIEV (Pirin Blagoevgrad)
Deyan HRISTOV (Lokomotiv Gorna)
Iliyan KAPITANOV (Litex)
Borislav NIKOLOV (Strumska Slava)
5Toni TASEV (Montana)
Aleksandar ALEKSANDROV (Lokomotiv Sofia)
Boris GALCHEV (Septemvri Sofia)
Spas GEORGIEV (Septemvri Sofia, 4p)
Asen GEORGIEV (Hebar, 3p)
Results
Friday, 20 March 2020
24Litex-Kariana
24Septemvri Sofia-Neftochimic
Saturday, 21 March 2020
24Pomorie-Botev Galabovo
24Spartak Varna-Spartak Pleven
24Strumska Slava-CSKA 1948
24Pirin Blagoevgrad-Balchik
Sunday, 22 March 2020
24Lokomotiv Gorna-Ludogorets B
Monday, 23 March 2020
24Montana-Lokomotiv Sofia